Filtruj terminy

Chirurg ręki

SPSK1 PUM w Szczecinie
Siedlecka 2
72-100 Police

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grzegorz Jagielski

Lubuska 1
Police

Dobry fachowiec i człowiek. Poważnie podchodzi do każdego pacjenta. Jeśli jest problem trudny do zdiagnozowania bez słowa zleca dodatkowe badania i trafia z leczeniem w tzw. dziesiątkę. Polecam.

dr n. med. Andrzej Borowiecki

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Super lekarz. Po operacji tarczycy ,wszyscy oglądający moją szyję zachwycali się mistrzostwem wykonania. Po dwóch tygodniach prawie nie widać blizny. M.G.

dr n. med. Maciej Miernik

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Byłem u dr. Miernika wczoraj z wielkim ropniem na lewym udzie. W poniedziałek po świętach obdzwoniłem wszystkie przychodnie i nigdzie się nie dostałem, najbliższe terminy na połowę stycznia. W końcu pojechałem do Przychodni Lancet. Pan dr Miernik , bardzo uprzejmie przyjął mnie jako dodatkowego pacjenta. Gdy nadeszła moja kolej ropień został znieczulony, przecięty, oczyszczony i opatrzony, wszystko błyskawicznie, fachowo, z uśmiechem na ustach. Wielkie dzięki Panie Doktorze :-)))))))
Opinia dodana przez: Marek
Rewelacyjny lekarz, pełen zrozumienia i empatii dla pacjenta. Profesjonalne podejście oraz trafna diagnoza. Szczerze polecam wizytę u pana doktora.

lekarz Robert Klęk

72-010 Police

Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. ...
Opinia dodana przez: TOMASZ

lekarz Ryszard Derleta

Chirurg ogólny, Urolog

72-010 Police

Odradzam każdemu. 10 lat przychodzenia na kontrolne wizyty 2 razy w roku! W gabinecie robił USG, ale niczego nie wykrył. Nie kierował na podstawowe badanie PSA. Zawsze było "wszystko dobrze". Kiedy po 10 latach tracenia czasu zrobione zostało PSA okazało się, że jest bardzo żle. Nawet, żeby zrobić biopsję robił problem ze skierowaniem, w końcu wypisał je lekarz rodzinny. Diagnoza- RAK ZŁOŚLIWY PROSTATY 3 stopnia, który ma to do siebie, ...
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Maria Domańska-Wiktor