Chirurg Ogólny Police

Lubuska 1
Police

Dobry fachowiec i człowiek. Poważnie podchodzi do każdego pacjenta. Jeśli jest problem trudny do zdiagnozowania bez słowa zleca dodatkowe badania i trafia z leczeniem w tzw. dziesiątkę.
Polecam.

Polecam.

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

Super lekarz. Po operacji tarczycy ,wszyscy oglądający moją szyję zachwycali się mistrzostwem wykonania. Po dwóch tygodniach prawie nie widać blizny. M.G.

Police

Rewelacyjny lekarz, pełen zrozumienia i empatii dla pacjenta. Profesjonalne podejście oraz trafna diagnoza. Szczerze polecam wizytę u pana doktora.

SPSK1
SIEDLECKA 2
Police

lekarz który jeszcze nie goni a wręcz pomaga innym.Oby tak dalej żeby tylko się nie zmienił.

72-010 Police

Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. Nie znaczy to, że lekarz nie powinien nawet obejrzeć ręki siedział ode mnie w odległości około 3 m i po poinformowani przez chyba pielęgniarkę, że szwy były założone 11 dni temu kazał jej po prostu je usunąć . Nie interesowało go, co mi się stało jak się czuję itd. Po zapytaniu, co ma dalej robić, kiedy następna wizyta czy coś takiego powiedział i tu cytat ‘’To nie moja sprawa proszę iść sobie do lekarza rodzinnego’’ i wzrokiem wskazał mi drzwi. Ręce mi opadły nawet ta chora. Dla zainteresowanych mogę przesłać foto jak wyglądał opatrunek który założyła mi pielęgniarka. Ogólnie mówiąc kaaaatastrofa. (SZPITAL PYRZYCE)

Opinia dodana przez: TOMASZ

ISPL