lekarz Robert Klęk

Chirurg ogólny

2,3

Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. Nie znaczy to, że lekarz nie powinien nawet obejrzeć ręki siedział ode mnie w odległości około 3 m i po poinformowani przez chyba pielęgniarkę, że szwy były założone 11 dni temu kazał jej po prostu je usunąć . Nie interesowało go, co mi się stało jak się czuję itd. Po zapytaniu, co ma dalej robić, kiedy następna wizyta czy coś takiego powiedział i tu cytat ‘’To nie moja sprawa proszę iść sobie do lekarza rodzinnego’’ i wzrokiem wskazał mi drzwi. Ręce mi opadły nawet ta chora. Dla zainteresowanych mogę przesłać foto jak wyglądał opatrunek który założyła mi pielęgniarka. Ogólnie mówiąc kaaaatastrofa. (SZPITAL PYRZYCE)

Lekarz godny polecenia. Rzeczowo wyjaśnił stan zdrowia starszego pacjenta. Diagnoza trafiona . Zaangażowanie w kierowaniu pacjenta na kolejne wyniki bardzo wysoka. Bardzo szczegółowe badanie pacjenta. W sposób fachowy i logiczny wyjaśnia sposób leczenia. Bardzo pozytywnie oceniam lekarza.

Lekarz niegodny polecenia, chamski w obyciu, bez kompleksowego podejścia i bez tłumaczenia choroby. Pacjenta traktuje jak zło konieczne, które w ogóle śmie o coś dopytywać tak wspaniałego doktora. (Niestety nie można wyłączyć wszystkich gwiazdek - bo tak naprawdę ten lekarz nie zasługuje nawet na 1).