Chirurg Ogólny Puszczykowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego"- świadczenia iambulatoryjne
62-041 Puszczykowo

Najwspanialsza Pani dr. wyleczyła mi nogę zakażoną Gronkowcem w Koszalińskim szpitalu i tu też chcieli mi ją obciąć ponieważ twierdzili że rany się nie pogoją ale Pani dr. Bućko zrobiła co mogła albo i więcej stał się cud rany się pogoiły noga zdrowa Dziękuje

Opinia dodana przez: Jolanta.Chamera

62-041 Puszczykowo

Pan doktor wycinał mi znamię z pleców zakwalifikowane przez dermatologa do usunięcia . Czułem się jak na wizycie w salonie masażu. Wszystko sprawnie, szybko i delikatnie. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Polecam tego lekarza z całego serca.

Opinia dodana przez: kewin

62-041 Puszczykowo

Serdecznie polecam wszystkim Pana doktora. Operowal moja mame. Pod kazdym wzgledem oceniam bardzo dobrze.

Opinia dodana przez: Anna 17-10-2017

62-041 Puszczykowo

Doktor Krzysztof Kapica to profesjonalista w 100%, do tego bardzo uprzejmy i rozumiejący obawy pacjenta. Operował stopę i kolano syna, a także wykonał protezoplastykę kolana męża. Obaj bardzo szybko odzyskali pełną sprawność. W najbliższym czasie obu czeka kolejna operacja drugiej kończyny i nie wyobrażamy sobie, aby ktokolwiek inny operował. Polecamy doktora z całego serca.

Kasprowicza 23
62-041 Puszczykowo

Przesympatyczny człowiek, bardzo kompetentny i uczynny. Był w stanie przyjechać w nagłym przypadku o godzinie 22 do pacjentki i nie robił z tego powodu żadnych wyrzutów. Polecam z czystym sumieniem

lekarz Bartłomiej Kuczyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna