prof. dr hab. n. med. Marcin Gabrielprof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Wykonywane zabiegi:
- duplex Doppler tętnic szyjnych i kręgowych
- duplex Doppler tętnic wewnątrzczaszkowych
- duplex Doppler tętnic kończyn górnych
- duplex Doppler aorty i tętnic biodrowych
- duplex Doppler tętnic nerkowych
- duplex Doppler tętnic trzewnych
- duplex Doppler tętnic kończyn dolnych
- duplex Doppler żył szyjnych i kręgowych
- duplex Doppler żył kończyn górnych
- duplex Doppler żył trzewnych
- duplex Doppler żył kończyn dolnych
- duplex Doppler przetok dializacyjny...

Byłam pacjentką Profesora jeszcze zanim prof został. Dziś byłam z 12 letnią córką. Podejście do młodej pacjentki wspaniałe. Jest kłopot, ale potrafił tak wytłumaczyć i opisać charakterystykę dolegliwości,aby nie pojawił się cień kompleksów... cierpliwie odpowiadał na każde pytania. Polecił dodatkowo konsultacje u specjalisty z innej dziedziny (problem szerszy niż tylko naczyniowy). Fakt, że wracam do Profesora już kolejny raz mówi sam za siebie. Wiedza, uprzejmość,empatia i poczucie humoru- to moje podsumowanie.

Fakt, że wracam do Profesora już kolejny raz mówi sam za siebie.
Wiedza, uprzejmość,empatia i poczucie humoru- to moje podsumowanie.

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach. Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

bardzo polecam lekarz dobry fachowiec ale oprócz choroby widzi człowieka bardzo dobry kontakt z pacjentem szczegółowe wyjaśnienia co do schorzeń i zalecenia co do dalszego leczenia mówi prostym językiem zrozumiałym dla pacjenta uważam że poświęca pacjentowi tyle czasu co jest niezbędne po wizycie u profesora wyszłam bardzo zadowolona

Ja mogę polecić Pana Profesora. Trafiłam do niego z zakrzepicą. I mogę stwierdzić, że jest miły (nie "cukierkowy"), kompetentny, "na luzie". Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Wcześniej byłam u innego chirurga na NFZ i z wizyty nic nie wyniosłam-żadny informacji, nieuprzejmość. Dlatego udałam się prywatnie do Pana Profesora pomimo opinii na jego tutaj się znajdujących. Jeśli kiedyś będę jeszcze potrzebowała konsultacji i badania to na pewno do niego wrócę i będę go polecać. Przede wszystkim ze względu na kompetencje, których z pewnością mu nie brakuje.

Dzięki specjalistycznemu badaniu Doppler - usg kończyn dolnych (zakrzepica) jego odpowiedniej interpretacji uratował mi życie.

Pan profesor w pełni kompetentny, miły, odpowiadający na pytania. Nie próbuje zbywac pacjenta i widac że zależy mu na pacjencie a nie tylko na pieniądzach. W 100% polecam!

Moja babcia była z wizytą u tego Pana. Zapłaciła 220 zł łącznie (badanie + konsultacja) i została przyjęta na stojąco. Pan doktor zbywał jej pytania, a na wyniki badania musiała czekać na korytarzu. Nie pomógł jej w niczym, odsyłając ją do neurologa. Na jej pytanie, czy na pewno do neurologa odpowiedział, że może wysłać ją jeszcze do laryngologa, skoro nie słyszy. Wybitnie, doprawdy.

dlaczego ten lekarz z tak wieloletnią praktyką nie ma w necie żadnej opinii????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!