Lekarze Chirurg ogólny Rabka-Zdrój

- 18
Wielkie wyrazy szacunku dla pani doktor. Leczymy się u pani w Klinice Serca, na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w Ustroniu i w przychodni w Krakowie. Dzięki pani kompetencji udało się uratować nogę męża przed amputacją. Idealne podejście do ludzi starszych, którzy już tak szybko nie rozumują, cierpliwość i uprzejmość są wizytówkami pani, Polecamy tego specjalistę każdemu.

lekarz Irena Hanusiak-Makuła

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wspaniała, cierpliwa lekarka skupiająca się na pacjencie i praktykująca medycynę w sposób, który, niestety, zanika.
Opinia dodana przez: Hanka
Bardzo sympatyczny lekarz spotkany w Lux Med-zie. Kompetentny, wszystko sprawdza i tłumaczy zanim przystąpi do "ataku" na ząb. Ale jest to lekarz, którego nie poleciłabym na wizytę z dzieckiem (zwłaszcza trochę przestraszonym), bo być może z braku doświadczenia, tego łagodnego podejścia do dzieci panu doktorowi brakuje. Mówiąc do dziecka hasłami jak do dorosłego nie odniesiemy zamierzonego efektu (dziecko boi się bardziej). A opinia, że żel znieczulający i tak nie działa, ...
Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz jest niedyskretny. Na prośbę o większą dyskrecje zareagował oburzeniem prezentując swoją wyższość nad pacjentem. Przyszedłem po pomoc, wyszedłem zniesmaczony.
Opinia dodana przez: Pacjent
Ja znów polecę Panią doktor Ewę z całego serca.Załatwiałam na Nfz. Operacja przebiegła sprawnie. Wizyty co tydzien/2 tygodnie. Wszystko bez problemu. Pani doktor "ludzka" wytłumaczy wszystko tak jak trzeba. :)
Opinia dodana przez: S..

lekarz Anna Niżnik-Kulka

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Pani Doktor jest wspanialym lekarzem o złotym sercu, bardzo kompetentna, pomocna i uprzejma. Jest zaangażowana i interesuje się pacjentem. Oby więcej takich lekarzy. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: BOŻENA