Chirurg Ogólny Rabka-Zdrój

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów

Jestem osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności, poruszam się na wózku inwalidzkim. W przychodni ARTMED u lekarza Piotra Budzyńskiego byłem 14.06.2021r. w poczekalni spędziłem 2.5 h, na prośbę żeby lekarz przyjął mnie poza kolejnością lekarz odmówił powiedział że mi się nie należy ten przywilej. Pacjenci nie mają wyznaczonych godziny przyjęcia, są tylko godziny pracy lekarza a pacjenci spędzają po kilka godzin w ciasnej poczekalni narażając się na zarażenie COVID. Zdecydowanie odradzam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Andrzej Stachnik

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Zostałam przyjęta przez Pana doktora na SORze w Kynicy. Bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz. Szycie przeciętego kciuka na szóstkę z plusem. Szybko, sprawnie i bez strachu. Gorąco polecam Pana doktora Andrzeja Stachnika jak i również szpital w Krynicy. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Cezary Szadek

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Mama była u tego lekarza i jest niegrzeczny,opryskliwy,chyba pracuje tam za karę. Pacjenci na NFZ chyba są zapisywani do niego , a kasa i tak się zgadza bo NFZ zapłaci a Ci co płacą do szefowej. Tylko,że osoby które są na kasę to sobie na to badanie zasłużyli bo pracowali całe życie i płacili ubezpieczenia,żeby na starość jak im coś doskwiera to będą mogli się zbadać i szacunek,szacunek i empatii ...

lekarz Robert Nowacki

ulica Sądecka 24
34-700 Rabka-Zdrój

Lekarz jest niedyskretny. Na prośbę o większą dyskrecje zareagował oburzeniem prezentując swoją wyższość nad pacjentem. Przyszedłem po pomoc, wyszedłem zniesmaczony.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Irena Hanusiak-Makuła

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Do Pociesznej Wody 13
34-700 Rabka-Zdrój

Wspaniała, cierpliwa lekarka skupiająca się na pacjencie i praktykująca medycynę w sposób, który, niestety, zanika.
Opinia dodana przez: Hanka

Stanisław Fedko

Krynica-Zdrój

Lekarz posiadający duży profesjonalizm i wyważone podejście do pacjenta. Kilka dni temu operował mnie w asyście z innym chirurgiem. Bardzo dziękuję.

Pacjentka lubiąca dowcipy :)

lekarz Bartłomiej Rokosz

Aleje Batorego 62/2
33-300 Nowy Sącz

Nie operował mnie - może i dobrze, a opiekował się pacjentami na podległej mu sali w szpitalu sądeckim w tym właśnie mną. Jako lekarz - niekompetentny, ponieważ informowany wielokrotnie o uczuleniu na leki i składniki, przy wyjściu ze szpitala przepisał lek przeciwbólowy zawierający składnik uczulający, który mógł spowodować u mnie jeszcze większe rozrzedzenie krwi i krwotok. Kiedy skontaktowałam się z nim telefonicznie poinformował, aby z operowaną nogą dostać się jakoś ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Ewa Żegleń-Kacprzak

ulica Sądecka 24
34-700 Rabka-Zdrój

Pani Doktor podczas prywatnej wizyty bez zarzutu. Miła,sympatyczna, delikatna podczas badania. Natomiast w szpitalu odwrotnie. Poza tym błędnie wystawiła diagnozę. Gdyby nie to, pacjentka byłaby dawno po niegroźnej operacji (wycięcia WIDOCZNYCH polipów) - tak to cały czas boryka się z niesamowitym bólem, w kolejce na zabieg.
Pani Doktor uznała że operacja może być groźna i zakończyć się kalectwem do końca życia ( nie widziała podczas badania nic do wycięcia).
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Niżnik-Kulka

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

ulica Kasprowicza 4
34-700 Rabka-Zdrój

Nie polecam dwa lata byłem leczony mój stan się pogarszal, po zastosowaniu porady ze zwykłego forum internetowego od 6 lat jestem zdrowym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Jarosław Janik

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380 Krynica-Zdrój

Chirurdzy ogólni w mieście Rabka-Zdrój