Chirurg Ogólny Ruda Śląska

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

To rzetelny specjalista. Cieszę się , że trafiłam własnie do takiego lekarza , który potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje jakichkolwiek jego obaw. Jestem bardzo zadowolona z wizyty , p. Doktor przyjął mnie bardzo miło z niespotykanym zbyt często u innych lekarzy zainteresowaniem. Jest nie tylko ekspertem w swoim zawodzie ale i troskliwym człowiekiem, o życzliwym podejściu do pacjenta, to ciepły a zarazem bardzo skromny człowiek który traktuje pacjenta indywidualnie, jest to relacja człowiek z człowiekiem a nie tylko pacjent lekarz. Lekarz z powołania , a takich wciąż brakuje . Gorąco POLECAM

Opinia dodana przez: Joanna Rosa

ulica Podlas 12 B/5
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobry fachowiec. Uprzejmy,rzetelny,kompetentny. Uratował mi życie. Specjalista pierwszej klasy. Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Ludzki, cierpliwy, chętny do pomocy. Jestem na tak. Trochę za szybko przyjmuje, ale co trzeba załatwia.

Ruda Śląska

jestem pod rażeniem podejściem do pacjenta.super

jestem pod rażeniem podejściem do pacjenta.super

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Szanowni Państwo,którzy zechcecie przeczytać moją opinię na temat w/w lekarza! Równie nieuprzejmego,gburowatego,burkliwego człowieka i lekarza nie spotkałam już dawno. Słowo uprzejmość i życzliwość nie figuruje w słowniku tegoż pana doktora.Nie słucha tego co się do niego mówi a odpowiada"z łaski",cedząc slowa "przez zęby" jakby to ,że w ogóle z kimś rozmawia było już nie wiadomo jakim wyróżnieniem. Wejście z nim w polemikę oznacza jedno-ląduje się bez konsultacji za drzwiami gabinetu.Życzę Państwu dużo zdrowia a w razie choroby...NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Małgosia

szpital miejski

41-703 Ruda Śląska

ciężko mi powiedzieć czy dr. wieczorek jest dobrym lekarzem czy też nie. W szpitalu był moim lekarzem prowadzącym. Nie widziałam go na oczy. Dopiero po wypisie ze szpitala podeszłam zapytać się co dalej ze mną będzie, wtedy widziałam pana dr po raz 1 i ostatni. Osobiście nie polecam ludzi, którzy podpisuj się pod czymś co nie miało miejsca np." konsultacja lekarska "
Nic takiego u mnie nie miało miejsca. A na prośbę o rozmowe można było uslyszeć "jest na bloku" . Zero zainteresowania pacjentem, zero kontaktu, zero informacji o stanie zdrowia, o przebytym zabiegu...
jak dla mnie ZERO

Opinia dodana przez: Kaśka

lekarz Janusz Maczuch

Anestezjolog, Chirurg ogólny

NZOZ Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w Zdrowiu i w Chorobie" Sp. z o.o. stacjonarne, całodobowe, domowe świadczenia zdrowotne
1 Maja 288
41-710 Ruda Śląska

"Lekarz" odmówił przyjęcia osoby na wózku z ciężkim stanie, tłumacząc się rejonizacją. Nie zbadał chorego i od razu założył, że przyjechał z wrzodami na nodze. Chory wymagał natychmiastowej pomocy ze względu na postępującą miażdżycę nogi. Unikać tego Pana biurokraty, nie polecam! Nadmienię iż,chory po wypadku był leczony w Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary od wielu lat, dlatego skierowanie z ww schorzeniem zostało analogicznie skierowane do tegoż szpitala. Pan jednak zasłonił się tym, że nie to województwo i chorego nie przyjmie . Mam nadzieje, że przeczyta to Pan i się zastanowi poważnie nad sobą i czy się Pan nadaje na to stanowisko, na którym należy pomagać chorym. Mamy Pana podpis o odmowie przyjęcia, nic tylko do telewizji wysłać.

Opinia dodana przez: Anna