Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Ruda Śląska

ulica Podlas 12 B/5
41-703 Ruda Śląska

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Helena

Unia Bracka Sp. z o. o.
ulica Kokota 172
41-711 Ruda Śląska

To rzetelny specjalista. Cieszę się , że trafiłam własnie do takiego lekarza , który potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje jakichkolwiek jego obaw. Jestem bardzo zadowolona z wizyty , p. Doktor przyjął mnie bardzo miło z niespotykanym zbyt często u innych lekarzy zainteresowaniem. Jest nie tylko ekspertem w swoim zawodzie ale i troskliwym człowiekiem, o życzliwym podejściu do pacjenta, to ciepły a zarazem bardzo skromny człowiek który traktuje ...
Opinia dodana przez: Joanna

41-705 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

41-705 Ruda Śląska

Wspaniały człowiek i lekarz. Poświęca tyle czasu na pacjenta ile trzeba. Jego diagnozy są bardzo trafne. Człowiek szlachetny, a tym samym godny polecenia
Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Ludzki, cierpliwy, chętny do pomocy. Jestem na tak. Trochę za szybko przyjmuje, ale co trzeba załatwia.

Ruda Śląska

Takich lekarzy nam potrzeba! Fachowe podejście,wysoka kultura,maksymalne obniżenie stresu poprzez humor i profesjonalizm.Gorąco polecam!

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Szanowni Państwo,którzy zechcecie przeczytać moją opinię na temat w/w lekarza! Równie nieuprzejmego,gburowatego,burkliwego człowieka i lekarza nie spotkałam już dawno. Słowo uprzejmość i życzliwość nie figuruje w słowniku tegoż pana doktora.Nie słucha tego co się do niego mówi a odpowiada"z łaski",cedząc slowa "przez zęby" jakby to ,że w ogóle z kimś rozmawia było już nie wiadomo jakim wyróżnieniem. Wejście z nim w polemikę oznacza jedno-ląduje się bez konsultacji za drzwiami gabinetu.Życzę ...
Opinia dodana przez: Małgosia

szpital miejski

41-703 Ruda Śląska

ciężko mi powiedzieć czy dr. wieczorek jest dobrym lekarzem czy też nie. W szpitalu był moim lekarzem prowadzącym. Nie widziałam go na oczy. Dopiero po wypisie ze szpitala podeszłam zapytać się co dalej ze mną będzie, wtedy widziałam pana dr po raz 1 i ostatni. Osobiście nie polecam ludzi, którzy podpisuj się pod czymś co nie miało miejsca np." konsultacja lekarska "
Nic takiego u mnie nie miało miejsca. A ...
Opinia dodana przez: Kaśka

Chirurdzy ogólni w Rudzie Śląskiej