Filtruj terminy

lekarz Mariusz Króliczek

J.A. Medico
Hallera 83
41-709 Ruda Śląska

Super człowiek, super lekarz, Fachowiec!!
Polecam w 100%
Karkoszka Roman pacjent bardzo zadowolony z świadczonych usług!
Opinia dodana przez: roman

lekarz Karol Kempa

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Lekarz przyjemny , ludzki na obecną chwilę nie mogę nic złego powiedzieć. Wytłumaczy o co chodzi w czym problem to jest ważne według mnie .Robil mi zabieg usowanie żylaków czas pokaże z jakim efektem. Myślę że będzie dobrze. Polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zygmunt Wojtyczka

Przychodnia Bracka HALEMBA
Kłodnicka 59
41-706 Ruda Śląska

Zmuszona jestem zgodzić się z przedmówcami co do negatywnych opinii na temat tegoż "lekarza". Aż się przeraziłam oznaczając gwiazdki (po jednej) jako ocenę 6 elementów wizyty... Lekarz bardzo chamski, gbur, nie słuchał tego co do niego mówię, nie dostałam możliwości dokończenia wypowiedzi odnośnie urazu, którego doznałam oraz dotychczasowej historii leczenia, ponieważ dzwoniąca komórka lekarza to uniemożliwiła. Zostałam wówczas wyproszona z zaleceniem przejścia do gabinetu zabiegowego na zmianę opatrunku. Lekarz miał ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jan Paprotny

Ruda Śląska

Lekarz godny polecenia, bardzo dobrze wszystko tłumaczy potrafi słuchać.Pomogl mi w dalszym leczeniu u innego specjalisty nakierował dalsze moje leczenie.Napewno wrócę na dalsze kolsultacje
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Krzysztof Buda

ulica Podlas 12 B/5
41-703 Ruda Śląska

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

lekarz Jerzy Zdrzałek

Chirurg ogólny

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Kamica żółciowa sprawnie wykryta z kompletem badań wymaganych przy przyjęciu do jakiegokolwiek szpitala, prywatnie czy nfz. Dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Paweł Wieczorek

szpital miejski

41-703 Ruda Śląska

Miły , rzetelny potrafiący wysłuchać pacjenta lekarz, z dużą empatią i podejsciem pozwalajacym czuć sie komfortowo podczas wizyty jak i zabiegu, Ja osobiście poznalem doktora w przeciwienstwie do pani z komentarza wyzej i nieslusznie oceniac kogos kogo jak sam pisze nie widzial dziekuje i pozdrawiam

lekarz Piotr Loska

ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

lekarz Jacek Gancarczyk

Chirurg ogólny

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7
Kornela Makuszyńskiego 7
41-706 Ruda Śląska

Wspaniały Człowiek i lekarz...
Bardzo ludzki, dokładny i nie zostawia bez pomocy...Swoim podejściem łagodzi stres...Dziękuję za wszystko...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Czesław Kilka

Chirurg ogólny

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Chirurdzy ogólni w Rudzie Śląskiej