Chirurg Ogólny Rybnik

Rybnik ul. Cmentarna 39
44-200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi bardzo i co w dzisiejszych czasach dziwne bezinteresownie.

lekarz Urszula Zimoń

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

44-200 Rybnik

Lekarz godny polecenia! Pani doktor konkretna w postępowaniu, a przy tym bardzo uprzejma( co wśród lekarzy jest niestety rzadkością). Klarownie omawia sposób leczenia. Naprawdę jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc :)

Opinia dodana przez: Olga85_

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Na pewno miły i uprzejmy, z dobrym podejściem do dziecka. Wizyta u takiego lekarza to przyjemność. Co do fachowości - nie wiem, bo mój przypadek to drobnostka.

Opinia dodana przez: Paweł

44-200 Rybnik

Jest takie powiedzenie, że -" nie ma ludzi niezastąpionych". To określenie nie odnosi się do dr Paruzela. Jest w swoim rodzaju osobowością. Kompetencja, wiedza, doświadczenie, cierpliwość oraz uprzejmość to dziś towar deficytowy i to nie tylko w służbie zdrowia. Z czystym sumieniem polecam tego wirtuoza medycyny w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Opinia dodana przez: Adam

Rybnik

Czy szczypanie w miejscu pooperacyjnym jest winą lekarza ?Czy Dr Kędzior jest odpowiedzialny za wymieranie krokodyli w Australii oraz pająków w buszu???

lekarz Bolesław Oleś

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zgodna 32
44-251 Rybnik

Przepraszam zanirzylem w.wymieniona ocene daltego ponawiam i raz jeszcze przepraszam i dodaje po gwiazdce

szpital wojewódzki w Rybniku chirurg

Rybnik

Bardzo polecam Pana Doktora! Super podejście do pacjenta, bardzo miły i uprzejmy. Angażuje się by wszystko było dobrze. Szczerze polecam!

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Bardzo kompetentny, rzetelny, uprzejmy lekarz. Na wizycie poświęca dużo czasu pacjentowi,tłumaczy wszystko, pyta czy są jakieś pytania.W poradni długo przyjmuje i do ostatniego pacjenta a przy tym cały czas jest oddany pacjentowi.Byłam ostatnio na wizycie kontrolnej u niego o godz 20;30 dopiero weszłam ale miał czas nie spieszył się zrobił porządne USG, skierował na badania, wytłumaczył wszystko.

Opinia dodana przez: Ewelina

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz w mojej opini słaby... Najlepiej 15 minut po zabiegu posłałby wszystkich do pracy... Sorry co można to można, ale nie każdy jest kombinatorem, i nie każdy ze złamanym paznokciem idzie na L4. No ale cóż