Chirurg Ogólny Rybnik

lekarz Krzysztof Paruzel

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Jest takie powiedzenie, że -" nie ma ludzi niezastąpionych". To określenie nie odnosi się do dr Paruzela. Jest w swoim rodzaju osobowością. Kompetencja, wiedza, doświadczenie, cierpliwość oraz uprzejmość to dziś towar deficytowy i to nie tylko w służbie zdrowia. Z czystym sumieniem polecam tego wirtuoza medycyny w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Bardzo kompetentny, rzetelny, uprzejmy lekarz. Na wizycie poświęca dużo czasu pacjentowi,tłumaczy wszystko, pyta czy są jakieś pytania.W poradni długo przyjmuje i do ostatniego pacjenta a przy tym cały czas jest oddany pacjentowi.Byłam ostatnio na wizycie kontrolnej u niego o godz 20;30 dopiero weszłam ale miał czas nie spieszył się zrobił porządne USG, skierował na badania, wytłumaczył wszystko.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Arkadiusz Konsek

Rybnik ul. Cmentarna 39
44-200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi bardzo, a njważniejsze to że odzyskałam zdrowie i chęć do życia dzięki Panu doktorowi.

lekarz Henryk Kędzior

Rybnik

Więcej takich lekarzy, a będziemy mieć Leśną Górę. Nie mogę oceniać Pana doktora kompleksowo, bo różne są przypadki. Sama zawdzięczam mu bardzo dużo. Jak najbardziej polecam.

dr Grzegorz Gojny

szpital wojewódzki w Rybniku chirurg

Rybnik

Lekarz nieuprzejmy... przyszłam z dwoma problemami . Z jednym mnie kompletnie zbył (zmiana potrądzikowa do wycięcia na policzku) - ze nie mam się zajmować teraz sprawami kosmetycznymi, a w drugim przypadku jak przytoczyłam zalecenia ginekologa to zadrwił ze mnie ze cytuję ,,to czemu pani tego ginekolog nie zrobil’’.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Urszula Zimoń

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

W mojej ocenie bardzo dobre podejście do pacjenta, rozeznanie i tłumaczenie objawy choroby, właściwa diagnoza, pacjętką była moja mama
Opinia dodana przez: Franek

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

44-200 Rybnik

Fantastyczny lekarz,godny polecenia. Miły,uprzejmy. Świetne ma podejście do dzieci. Dziś moja córka miała zabieg w szpitalu rybnickim ,przebiegł szybko i sprawnie. Interesuje się swoimi pacjentami i dba o nich.Jestem pod dużym wrażeniem. Panie doktorze jeszcze raz dziekujemy za opiekę.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Bolesław Oleś

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zgodna 32
44-251 Rybnik

Przepraszam zanirzylem w.wymieniona ocene daltego ponawiam i raz jeszcze przepraszam i dodaje po gwiazdce

lekarz Wieńczysław Kuklewicz

44-200 Rybnik

Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Tadeusz Szymura

44-200 Rybnik

Lekarz w mojej opini słaby... Najlepiej 15 minut po zabiegu posłałby wszystkich do pracy... Sorry co można to można, ale nie każdy jest kombinatorem, i nie każdy ze złamanym paznokciem idzie na L4. No ale cóż

Chirurdzy ogólni w Rybniku