Chirurg Ogólny Sieradz

Chirurg ogólny Sieradz dr n. med. Włodzimierz Koptas

98-200 Sieradz

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego

Opinia dodana przez: Marcin

98-200 Sieradz

Lekarz kompetentny, pewny swojego fachu. Nie znam lepszego chirurga, z lepszą wiedzą i umiejętnościami. Pan doktor czasami wydaje się groźny, ale to tylko pozory. Nie lubi ludzi, którzy nie przychodzą do niego po pomoc, tylko po "zwolnienie".

Opinia dodana przez: Piotr

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Lekarz który po 30 dniach zwolnienia wysyła człowieka po operacji przepukliny do pracy bez jakiegokolwiek zainteresowania jaki rodzaj pracy wykonuje to chyba jakaś pomyłka.. dodam że u człowieka który
ma już drugą operację na to schorzenie , ale ...

ma już drugą operację na to schorzenie , ale tego akurat mógł nie wiedzieć bo o to przecież też nie spytał..dwie gwiazdki tylko za to że "zdiagnozował" dobrze schorzenie, co zresztą najpierw zrobiłem też ja i mój lekarz rodzinny.

Armii Krajowej 16 m. 33

przychodnia