Chirurg Ogólny Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski

Wspaniały człowiek i dobry specjalista Miły bezpośredni i Kompetentny jest godny polecenia Leczę się u niego już pare lat i jestem bardzo zadowolony

Opinia dodana przez: Adam

08-300 Sokołów Podlaski

Kochana Pani doktor, przeprowadzała u mnie zabieg w szpitalu św. Elżbiety. Odzyskałam dzięki niej wiarę w lekarzy, zajęła się mną bardzo profesjonalnie, dowiedziałam się od niej więcej na temat mojego schorzenia w dwa dni niż wcześniej przez 2 lata. Rozgadana, miła, nie da się jej nie lubić. A z takim talentem powinna robić karierę za granicą.

Opinia dodana przez: Janina

lekarz Jarosław Puścion

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski

polecam bardzo tego lekarza ,jest uprzejmy konkretny ,posiada niebianskie podejscie do pacjenta z chorobami nowotworowymi i chirurg zlota raczka.

Opinia dodana przez: hanna

NZOZ "Omega"
ulica Węgrowska 5A
08-300 Sokołów Podlaski

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski

Dr Waldemar Krzywania jest godny polecenia. Kompetentny, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowa rozmowa i pełne wyjaśnienie problemu. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy ... Super lekarz.

Opinia dodana przez: Cytryna

ulica ks. J. Bosko 5