Chirurg Ogólny Sopot

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Oskara Kolberga 7
81-881 Sopot

Miałem wiele zabiegów u Pani Doktor. Wszystko było zawsze ok. Jestem bardzo zadowolony. Pani Doktor Natalia Gawrych jest bardzo doświadczonym chirurgiem z wieloletnią praktyką i jest wybitnym specjalistą. Doktor Gawrych jest życzliwa, empatyczna i bardzo kulturalna. W mojej opinii jest prawdziwym lekarzem z powołania.

Opinia dodana przez: Marcin

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Wyścigi, Sopot

Super lekarz z wlasciwym podejsciem do pacjenta polecam wszystkim

Super lekarz z wlasciwym podejsciem do pacjenta polecam wszystkim

ul. Antoniego Abrahama 24A
81-825 Sopot

20 lutego br. miałam cięcie lewej łydki w szpitalu na SOR. Cięcia wykonał doktor chirurg Piotr Winnicki. Okazało się, że był to duży kaszak. Trafiłam na wyjątkowego lekarza. Który wcześniej obejrzał nogę w Przychodni na Wejherowskiej. Następnego dnia kazał przyjechać do siebie na dyżur na SOR. Osobiście zajął się moją łydką. Zrobił wszystko, żeby dobrze się goiła. Po dwóch tygodniach okazało się, że lekarz który wyjmował inny sączek nie wyczyścił i zaczeło się robić. Trafiłam ponownie do doktora Winnickiego. Który na SOR wyczyścił wszystko, wypłukał. Teraz po tygodniu łydka wygląda pięknie, bardzo ładnie się goi.
Los skierował mnie w Przychodni na Wejherowskiej do doktora Winnickiego. Okazał się to chirurg z powołania, wyjątkowy człowiek, zawsze uśmiechnięty, rozmowny, wszystko cudownie wytłumaczy. Gratuluje takich dobrych lekarzy w takim cenionym szpitalu.

Dziękuje, zadowolona pacjentka dr Winnickiego

Opinia dodana przez: Karolina

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Wyścigi, Sopot

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Opinia dodana przez: joanna

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

dr. Zamenhofa 2
81-869 Wyścigi, Sopot

lekarz godny polecenia chociaz nie we wszystkich kwestiach za mało czasu na wizycie:(
ogólnie polecam

ogólnie polecam

Opinia dodana przez: dorotaja dorota

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Wyścigi, Sopot

bardzo indywidualne poejscie lekarza, pierwszy raz trafilam na sympatycznego i uprzejmego chirurga. Opienie dodaja najwyrazniej tylko osoby niezadowolone, a szkoda. Swietny specjalista. Polecam

Opinia dodana przez: Ada

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Wyścigi, Sopot

Jestem po zabiegu artroskopii u dr Czerwińskiego. Zabieg odbył się sprawnie , lekarz kompetentny, doświadczony. Polecam każdemu.

lekarz Robert Gis

Chirurg ogólny, Urolog