dr n. med. Stanisław Chodakowski

Chirurg stomatolog

Prawdziwy fachowiec, który wie co robi oraz widać, że ma wiedzę w swoim zakresie. Na dodatek z poczuciem humoru. Mojego zęba mądrości, którego dwie panie stomatolog nie chciały się podjąć, usunął w ciągu pół godziny. Polecam.

Miałam dziś usuniętą ósemkę, szybko, sprawnie, bezboleśnie. Zwlekałam baaaardzo długo z tą decyzją z powodu strachu teraz wiem, że bezpodstawnie. Dr Chodakowski to świetny specjalista i bardzo sympatyczny lekarz.

Hej - to do wszystkich, którzy mają trudne ósemki, trudne inne zęby do usunięcia - Dr. Chodakowski to mistrz :) naprawdę...fach w ręku, doświadczenie, nietuzinkowe podejście do pacjenta...odwróci Twoją uwagę i nawet się nie spostrzeżesz, że zęba już nie ma :) usuwałam u Pana doktora bardzo trudną dolną ósemkę - wyrośnięta tylko "troszeczkę" -w sumie malutki wyrostek w dodatku z próchnicą, obok siódemka szczątkowa do odbudowy - w czasie wyrywania skruszył się tylko fragment " ten na zewnątrz bo pusty z powodu próchnicy" Doktor miał utrudnione zadanie bo nie chciał podważać ósemki od strony siódemki, żeby nie zniszczyć tej drugiej :) wyjął CAŁY ząb z korzeniem, bez dłutowania, bez komplikacji.....wszystko w super atmosferze. Nie zostajesz sam po zabiegu tak trudnym...lekarz się troszczy o pacjenta po zabiegu - jak masz jakieś "dziwne" dla Ciebie objawy to możesz dzwonić -doktor uspokoi. W tej chwili jestem jeszcze przed zdjęciem szwów ( 6 dni po zabiegu nie ma żadnych komplikacji typu suchy zębodół) a już wiem, że tam wrócę wyrywać już łatwe ósemki, niesamowity fachowiec i dla zdrowia i dla ducha....wieloletnie doświadczenie...nic dodać nic ująć - jak się boisz - idź do doktora, jak Ci ktoś zbabrał sprawę - "wal jak w dym" - będziesz zadowolony. POLECAM ( a jestem straszny tchórz) :)

Witam, Bardzo proszę niech ktoś napiszę gdzie przyjmuje teraz dr.Chodakowski na nfz? Kiedyś u niego byłam jeszcze w Gdańsku, chirurg pierwsza klasa.

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia i życzę każdemu żeby trafił do tak wspaniałego człowieka i profesjonalisty. Pomógł ukoić mój ból po źle wyrwanych ósemkach. Gdybym tylko wcześniej trafiła do Pana Doktora zaoszczędziłabym sobie sporo bólu... Szczerze polecam ;)

Wspaniały lekarz, specjalista w swoim fachu. Usunął mi ósemki, podobno bardzo trudne w opiniach innych domniemanych specjalistów w kilka minut. Żadnych dolegliwości nie miałem po. Polecam super!

Lekarz z powołania, specjalista i wesoły człowiek. Dużo gada ,żartuje i nie spostrzegłem ,kiedy zęba już nie miałem. Polecam każdemu z trudnymi zębami .Wesoło i bez bólu.

wspaniały lekarz wspaniały człowiek w 9 miesiącu ciąży uratował mi życie ból 8 wyrwał bez najmiejszego problemu ale na starowiejskiej już go nie ma czy ktoś wie gdzie przyjmuje i czy na NWZ prosze o pomoc

WSPANIAŁY, PROFESJONALNY, KOMPETENTNY, super fachowiec... a do tego życzliwy, empatyczny, pełen zrozumienia dla pacjenta i mimo niesprzyjających warunków (...mam na myśli gabinet chirurga szczękowego...) pełen poczucia humoru. Dla mnie IDEAŁ LEKARZA !!! z ufnością pozbywałam się u niego 3 ósemek. POLECAM !!!

Usunięcie ósemki w 15 sekund (!) z użyciem tylko dłutka i młotka. Później się zorientowałam, że nawet znieczulenie jeszcze nie zaczęło działać - niewiele poczułam. Mistrzostwo, dobry humor i pozytywne nastawienia działają znieczulająco. To są cechy doskonałego chirurga - praktyka. Polecam :)