Chirurg Ogólny Sulechów

Dąbrowskiego 8
Sulechów

Bardzo dobry i szalenie miły lekarz. Gorąco polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy chirurga, kiedyś leczył mojego dziadka w Sulechowie i od jakiegoś czasu leczy i mnie. Raz jeszcze polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Ela

Stanisław Staniul

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Sulechów

Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie w lubuskiem,kulturalny,uprzejmy,i bezstresowy lekarz,człowiek,szybko i skutecznie podejmowane decyzje,wysoki standard obsługi na oddziale w Sulechowie,dużo zdrowia i niegasnącej energii do pomagania ludziom.

Opinia dodana przez: Jarek

Walki Młodych 10/2
Sulechów

Lekarz godny zaufania,uprzejmy,polecam tego lekarza.

Lekarz godny zaufania,uprzejmy,polecam tego lekarza.

al. Niepodległości 31
66-100 Sulechów

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska
ulica Zwycięstwa 1

Okrężna 27/19