lekarz Zbigniew Grochocki

O ile sympatii doktorowi odmówić nie można, tak wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Cały zabieg czułam wszystkie wykonywane czynności mimo podania znieczulenia miejscowego, a na odpowiedź że czuję - nie stało się zupełnie nic w kierunku polepszenia komfortu zabiegu. Chwilę po zejściu ze stołu zeszło znieczulenie, natomiast fakt, że odczuwa się dosłownie każde pociągnięcie skalpela mocno wpływa na dyskomfort jako pacjenta. O wyglądzie szycia nawet nie będę wspominać, szwy zostawione tak długie, że można używać jako nici dentystycznej albo sznurówek.

Bardzo dobry i szalenie miły lekarz. Gorąco polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy chirurga, kiedyś leczył mojego dziadka w Sulechowie i od jakiegoś czasu leczy i mnie. Raz jeszcze polecam wszystkim.

Pierwszy raz zdecydowałam się, żeby wystawić opinię, ponieważ jestem szczęśliwa. Moi drodzy serdecznie polecam Dr Z. Grochockiego z Aldemedu. To nie człowiek to anioł. Bardzo dba o swojego pacjenta jest miły, delikatny i konkretny. Nie trzeba jechać do Poznania, żeby uzyskać fachową pomoc. Miałam usuwany pieprzyk na palcu u stopy.

Miałem problem z nogą. W przychodni prywatnej nie było już miejsc. Skontaktowałem się z Panem doktorem a ten przyjął mnie po pracy w domu. Wytłumaczył na czy polega mój problem, postawił prawidłową diagnozę. GORĄCO POLECAM!!!!

Bardzo kompetentny lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, gorąco polecam

Bardzo kompetentny lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, gorąco polecam

Naprawde bardzo dobry lekarz. polecam!!!

Naprawde bardzo dobry lekarz.
polecam!!!