Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Chirurg ogólny Świecie

- 9
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz którego TRZEBA poleca, rewelacyjny profesjonalista, bardzo miły człowiek..wszystko co można oczekiwać po lekarzu. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Lukas

lek. dent. Hanna Buczyńska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

liczba opinii: 6

Średnia ocen: 4,9/5
Przemiła Pani stomatolog. Stoicki spokój. Fachowe podejście. Miałam wyrywane dwie ósemki. Żaden stomatolog nie chciał ich wyrwać, bo rosły na policzek. Dzięki Pani chirurg mam już spokój. Bezboleśnie. Wszystko zagoiło się bardzo szybko. Naprawdę POLECAM!
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Marcin Kuffel

Stomatolog, Chirurg stomatolog

liczba opinii: 2

Średnia ocen: 3,9/5
Szczerze bardzo polecam Pana doktora.Przeprowadził ze mną kompleksowy wywiad na temat chrób,leków które przyjmuję itd,obejrzał zdjęcie zębów które miałam i wszystko wyjaśnił.Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane,a strach jak się okazało miał wielke oczy.Doktor wiedział,że mam ogromny lęk przed wyrwaniem zębów przez traumatyczne wyrwanie 6 u innego stomatologa,ale Pan dr.Kuffel sprawił,że czułam się bezpiecznie,czułam się bardzo zaopiekowana.Wyrywanie trwało tak szybko,że nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany.Dziękuje za poświęcony czas,rozmowę i ...
Opinia dodana przez: Julia
Średnia ocen: 1,0/5
Totalny bark kontaktu z pacjentem, gburowatość, powierzchowność zarówno w badaniu jak i jego opisie / wypisie szpitalnym.
Opinia dodana przez: Marian
Średnia ocen: 1,0/5
nie polecam tego lekarza, dwukrotnie olał moją Mame, dostał informacje,ze jest podejrzenie raka jelita gruba ( od innego lekarza na skierowaniu, wszystkie dolegliwości też wskazywały a mimo to wypisał do domu, mówiąc że to hemoroidy ....) , dzięki niemu i jego podejściu (nie powiem że raz tylko z 3 razy mama była na sorze) diagnoza była za późno, dopiero w Bydgoszczy lekarze odrazu, przy pierwszym badaniu rozpoznali .Niestety Mama zmarła ...
Opinia dodana przez: Kasia
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Janusz Janczewski

Chirurg ogólny, Psychiatra

liczba opinii: 0

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat