Chirurg Ogólny Szczawno-Zdrój

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 miesiace i moje zycie jest cudowne nosze odziez ,ktora wczesnie powodowała otarcia .Nie mam zadnej blizny ani sladu ,ze cos mialam robione.Poza tym ,ze wargi są teraz nie dosyc ,ze krociutkie to i maja ladny rozowy kolor.Zaraz po zabiegu po odczekaniu jakis 4 godzin wrocilam sama do mojego miejsca zamieszkania .Oczywiscie na poczatku trzeba bardziej sie oszczedzac nie siedziec lepiej pozycja lezaca ,chcodzic tez malo .Poprostu nie przemeczac sie tak prze ok 3 tyg zeby sie cos nie stało z ta rana .Sama rana nie boli troche tylko czasem szczypało ,ale to tez byly szwy.Chce goraca polecic Pania MAŁGORZTAĘ KUŻLAN JEST WSPANIALA KOBIETA JUZ PO MINUCIE CZULAM SIE U NIEJ JAK U DOBREJ KOLEZANKI .CO WIECEJ JEST SWIETNA W TYM CO ROBI.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Jerzy Brzeźny

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Graniczna 7/2
57-350 Kudowa-Zdrój

Dobry lekarz i człowiek. Wyróżnia się, pacjentów traktuje z szacunkiem. Fajna atmosfera w gabinecie.

Opinia dodana przez: Joanna

Kryniczna 11 / 1
Polanica-Zdrój

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ DR FEDEROWICZA,BO TO CUDOWNY LEKARZ.ZAWSZE MOGŁAM NA NIEGO LICZYĆ,NAWET JAK BYŁO TRZEBA,TO MNIE PRZYTULIŁ.

lekarz Stanisław Leśniak

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!

Opinia dodana przez: roberton0007 roberton0007

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne OMEGA Robert Dębski
Zdrój Cicha 4
57-540 Lądek-Zdrój

Kompetentny i miły lekarz, potrafiący wytłumaczyć metodę leczenia w sposób dający spokój pacjentowi (o ile to do końca możliwe ;-). Polecam, po 8 dniach w szpitalu i dość skomplikowanej operacji ortopedycznej.

lekarz Wiktor Wolfson

Reumatolog, Ortopeda

Kusocińskiego 3a lok. 1
Kłodzko

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Wolfson to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam s k

kilka razy byłem pacjentem dr Wolfsona i
zawsze tak samo: powitanie ,diagnoza,
efektywne leczenie i właściwe zalecenia.
Widać , że w praktyce Tego lekarza to
standard. Doktor Wolfson to lekarz , który
lubi swój zawód , a ilość pacjentów przed
gabinetem jak przyjmuje jest najlepszą
rekomendacją Jego wiedzy i zaangażowania . Polecam s k

Zdrojowa 16XVI/6
57-350 Kudowa-Zdrój

Będąc na kuracji sanatoryjnej w Zameczku w Kudowie Zdr., zostałam przypisana drowi Bogusławowi Burgerowi. Już pierwsza wizyta była dla mnie ostrzeżeniem, kiedy po pokazaniu moich obolałych i powiększonych stawów na dłoniach dr wzruszywszy ramieniem powiedział: (cytuję) "Pani się zużywa, wiek robi swoje". Kiedy złapałam wirusa i nieciekawie kasłałam i odpluwałam flegmą z ropą dr osłuchał mnie i przepisał lek nic nie mówiąc o zgłoszeniu się do kontroli. Po kilku dniach, gdy nieszczęśliwie upadłam, a moja stopa spuchła i zsiniała dr Burger nic nie napomknął o prześwietleniu, a kiedy to zasugerowałam powiedział: (cytuję) "Nie widzę takiej potrzeby"i zalecił chore miejsce smarować Altacetem. Wieczorem mocno zachęcana, głównie przez lekarza-kuracjusza zostałam zawieziona prywatnie przez jednego z pacjentów na SOR w Polanicy Zdr. Po prześwietleniu okazało się, że mam skręcony i naderwany staw skokowy (jednak prześwietlenie było konieczne), a na stopę założono mi szynę gipsową.
Kiedy następnego dnia rano pojawiłam się u dra , dr powiedział: (cytuję) "Ja to widzę inaczej. Ma pani źle założony gips". Po czym wyjął z kieszeni komórkę i zrobił zdjęcie mojej nogi w gipsie. Są to fakty, które pozostawię bez komentarza, a komentarz pozostawiam pacjentom.

Opinia dodana przez: Zszokowana

Ambulatorium Bystrzyckie
ulica Okrzei 49
57-500 Bystrzyca Kłodzka

miałem kontakt z tym panem na dyżurze w szpitalu. Muszę się przyznać że do tej pory żaden lekarz nie potraktował mnie tak niegrzecznie i obraźliwie. Pan był wulgarny i wyraźnie dawał mi odczuć, że mu poprostu przeszkadzam jako pacjent. Stanowczo polecam unikać kontaktu z tym panem! Pacjent dla tego pana jest złem koniecznym i wyraźnie go męczy... Czy to są standardy obsługi medycznej?
Męczy mnie taki lekarz.... ja nie ...

Męczy mnie taki lekarz.... ja nie dałem mu szansy dalej mnie obrażać... A co zrobisz Ty...?

Opinia dodana przez: jan

dr n. med. Tomasz Dydymski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Dydymski T.operował mnie kilka miesięcy temu. Traumatyczne przeżycie - nieudana operacja, a później mnóstwo kłopotów i trauma. Jestem już po operacji poprawkowej. Trudno było następnemu lekarzowi, naprawić to,co zniszczył Dydymski. Jest lepiej, ale czeka mnie jeszcze jedna operacja. Dydymski T., to dla mnie przede wszystkim rażący brak kompetencji, skrajna nieodpowiedzialność i chirurgiczne niechlujstwo !!!

Opinia dodana przez: Beata

ul. Ślężna 153/5