Chirurg Ogólny Wejherowo

Pucka 11
Wejherowo

Naprawdę polecam, świetny fachowiec i kompetentny lekarz, spokojny, życzliwy. Dziękuję że istnieją jeszcze tacy lekarze;)) gorąco polecam

Opinia dodana przez: Kamila

84-200 Wejherowo

Jestem bardzo zadowolona i mam 100%zaufanie do doktora.Orłowskiego.
Jest bardzo dobry , staranny i wszystko potrafi tak normalnie prosto Wytłumaczyć tak że Karzden zrozumie..Raz jeszcze Dziękuję i polecam ..Wszystkim .

Jestem bardzo zadowolona i mam 100%zaufanie do doktora.Orłowskiego.

Opinia dodana przez: Barbara

84-200 Wejherowo

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby mu podziękować za zaangażowanie, opiekę, sprawność w przeprowadzeniu zabiegu, wiedzę i doświadczenie. Świetny chirurg, rewelacyjny człowiek, który w poczuciu misji wypełnia wspaniały zawód lekarza. Dziękuję bardzo Panie Doktorze za świetnie przeprowadzony zabieg, opiekę oraz zainteresowanie stanem pacjenta podczas pobytu w szpitalu.
Joanna

Opinia dodana przez: Joanna

Adam Juszczak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet lekarski

Wejherowo

Bardzo dobry specjalista, potrafi poprowadzić leczenie, również poprzez skierowanie do innych specjalistów jeżeli zachodzi potrzeba zabiegów wykraczających poza Jego możliwości, Doskonałe podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: rafał

84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu, bardzo dobry specjalista i chirurg, nie bierze łapówek, dba o dobro pacjenta , jest przeciwnikiem bólu, ten kto pisze o nim złe słowa, po prostu jest zazdrosny, aby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Michalik ...

84-200 Wejherowo

w chirurgicznym leczeniu otyłości lek.Paweł Lech jest bardzo dobry.

w chirurgicznym leczeniu otyłości lek.Paweł Lech jest bardzo dobry.

Szpital Specjalistyczny im.F.Ceynowy w Wejherowie

Wejherowo

bardzo nieodpowiedzialny lekarz , który wypuszcza pacjenta z cięzką choroba(nowotwór)po operacji- bez wypisu, bez zaleceń, bez recept-przez 2 tygodnie nie można się doprosić wypisu, a pan dr martwi się tylko jak urządzić swoją dyżurkę zapominając, że jest pacjent, karygodne.

84-200 Wejherowo

Rowniez polecam omijać tego pana szerokim łukiem bo lekarzem go nie nazwę. Ma pretensje do pacjentów, że zabierają mu czas. Nieustannie krzyczy, problemy zdrowotne bagatelizuje. Stwierdził że szpital nie jest miejscem gdzie powinno się diagnozować nagły ból w jamie brzusznej.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Krzysztof Szyszko