Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Wejherowo

lekarz Andrzej Dziedzic

Pucka 11
Wejherowo

Doktor przyjal mnie po godzinach, uspokoil, wyjasnil wszystko. Przed wizyta bylam spanikowana, po wizycie wyszlam spokojna i zadowolona. Kompetentny a do tego bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Maciej Michalik

84-200 Wejherowo

Bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu, bardzo dobry specjalista i chirurg, nie bierze łapówek, dba o dobro pacjenta , jest przeciwnikiem bólu, ten kto pisze o nim złe słowa, po prostu jest zazdrosny, aby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Michalik .

lekarz Janusz Toczek

84-200 Wejherowo

Pan doktor reprezentuje wszystkie najgorsze cechy które możemy zarzucić „służbie” zdrowia. Trafiłem na SOR po wypadku w pracy gdzie przedmiot ok. 50 kg spadł mi na stopę. Pan zlecił RTG które nie wykazało żadnych złamań (po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy chyba zrobię jeszcze jedno) i stwierdził ze wszystko jest Ok na stopę nawet nie patrząc. Dobrze ze nazajutrz zarejestrowałem sie u lekarza Pierwszego kontaktu
EDIT: nazajutrz zrobiłem rentgen prywatnie i ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Roman Budziński

84-200 Wejherowo

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby ...
Opinia dodana przez: Joanna

Adam Juszczak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet lekarski

Wejherowo

Bardzo dobry specjalista, potrafi poprowadzić leczenie, również poprzez skierowanie do innych specjalistów jeżeli zachodzi potrzeba zabiegów wykraczających poza Jego możliwości, Doskonałe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: rafał

lekarz Paweł Lech

84-200 Wejherowo

w chirurgicznym leczeniu otyłości lek.Paweł Lech jest bardzo dobry.

lekarz Michał Orłowski

84-200 Wejherowo

Jestem bardzo zadowolona i mam 100%zaufanie do doktora.Orłowskiego.
Jest bardzo dobry , staranny i wszystko potrafi tak normalnie prosto Wytłumaczyć tak że Karzden zrozumie..Raz jeszcze Dziękuję i polecam ..Wszystkim .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dariusz Tomaszewski

84-200 Wejherowo

Wspaniały lekarz, szczerze polecam! Dziękuję z całego serca za udaną operację na płucu w szpitalu w Prabutach u mojego syna!!!mama Kacpra
Opinia dodana przez: Mama Kacpra

R Budziński

Szpital Specjalistyczny im.F.Ceynowy w Wejherowie

Wejherowo

bardzo nieodpowiedzialny lekarz , który wypuszcza pacjenta z cięzką choroba(nowotwór)po operacji- bez wypisu, bez zaleceń, bez recept-przez 2 tygodnie nie można się doprosić wypisu, a pan dr martwi się tylko jak urządzić swoją dyżurkę zapominając, że jest pacjent, karygodne.

lekarz Andrzej Sołtyszewski

NZOZ STERMED