dr n. med. Maciej Michalik

Chirurg ogólny

3,3
3,6
3,3

Bardzo dobry lekarz. Polecam każdemu, bardzo dobry specjalista i chirurg, nie bierze łapówek, dba o dobro pacjenta , jest przeciwnikiem bólu, ten kto pisze o nim złe słowa, po prostu jest zazdrosny, aby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Michalik .

Jestem kilka dni po zabiegu, więc ostateczny efekt jest jeszcze nie pewny, ale dzięki temu człowiekowi zdecydowałem się na leczenie które może w długiej perspektywie czasu uratować mi życie, a w dodatku zlikwidować jego zdrowotne mankamenty.To znany i zapracowany lekarz, ordynator ale poświęcił mi dużo czasu na rozmowę, odpowiedział na wszystkie trudne pytania.Zapisał mnie do siebie do szpitala i choć w trakcie hospitalizacji nie było już czasu na rozmowę, to i tak zrobił wszystko albo więcej od tego co należy do lekarza.Za darmo.Ilu znacie takich lekarzy? Reszta zależy ode mnie. Jestem mu wdzięczny. Zawsze. Każdego dnia. Arek. Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz.Dzieki niemu znowu moge żyć pełnią życia. Przeszedłem operacje bariatryczną bez żadnych komplikacji i BEZ BÓLU co jest zasługą Pana Doktora. Polecam wszystkim.

Pan doktor powinien unikac publikacji swoich bolszewickich pogladow i zajac sie leczeniem pacjentow.Przestrzegam pacjentow o pogladach prawicowych.Ten pan doktor moze wam wyrzadzic krzywde.Jest definitywnie nawiedzony

niestety,mojego męża nie udał się uratować,ale walczył o Jego życie przez rok i trzy miesiące,i za to bardzo doktorowi dziękuję-Emilia Kamrowska

Jeden z najwybitniejszych polskich chirurgów. Jako pierwszy w Polsce w zeszłym roku wykonał zabieg na nerce najnowszą metodą. Cierpliwy, uprzejmy i komunikatywny. Polecam!

polecam bardzo dobry lekarz uratował mi zycie byla to bardzo powazna operacja

polecam bardzo dobry lekarz uratował mi zycie byla to bardzo powazna operacja

Polecam tego lekarza. Według mnie jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Potrafi rozmawaić z pacjentem, wzudzając jego zachowanie.Chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

dobry, wspaniały lekarz, uprzejmy dla pacjentów

dobry, wspaniały lekarz, uprzejmy dla pacjentów

Co do lekarza P. Michalik to jest tylko miły w rozmowie , a jako lekarz przyjmujący pacjętow to tak jak piekarnia raz sie uda ciasto a kilka razy nie , jako lekarz jest tylko dobry w rozmowie i w prostych zabiegach , a jesli chodzi o powazne to naprawde niedaje sobie w tym rady .