Chirurg Ogólny Wojkowice

lekarz Andrzej Polak

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

PCK 1
Wojkowice

NIE POLECAM! Jeśli nie poszlibyśmy do innego specjalisty to babcia miałaby już amputowaną nogę. Po roku 'leczenia' rozłożył ręce i powiedział, że nic więcej nie da się zrobić i wypisał skierowanie na amputacje nogi. Mówił o tym jakby to było coś zwyczajnego. Inny lekarz dał cień nadziei i podjął się leczenia krytycznego niedokrwienia kończyny dolnej mojej babci, szkoda tylko, że dzięki niemu doprowadziliśmy do takiego stanu.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Jana III Sobieskiego 247 A/6
42-580 Wojkowice

Nic gorszego nie może się przytrafić jak leczenie u wiecznie śmierdzącego alkoholem konowała.Brak jakichkolwiek kompetencji poza wysokim mniemaniu o sobie.Nie polecam nawet swoim wrogom.

Opinia dodana przez: Michał

Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Medicus"
ulica Harcerska 35
43-100 Tychy