Chirurg Ogólny Żary

Janusz Stankiewicz

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

68-200 Żary

Lekarz godny polecenia, wszystkiego dowiedziałem się na wizycie i zostało mi starannie wytłumaczenie. Prawdziwy lekarz z powołania. Koszt wizyty 80 zł uważam, ze jest to cena ok nawet jeśli by kosztowała 100 zł , przecież doktor pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Lekarz godny polecenia.

Zawiszy Czarnego 12/35
68-200 Żary

Pan doktor operował moją córkę ,polecił mi go inny lekarz którego zapytałam komu powierzył by własne dziecko, myślę że to mówi samo za siebie. Dziękuję Panie doktorze.

Partyzantów 4
68-200 Żary

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Uprzejmy, rzetelny w wykonywaniu swojej pracy. Zabieg chorej nogi został przeprowadzony pomyślnie, bezboleśnie, miła rodzinna atmosfera minimalizowała obawy i stres związany z operacją. Jestem zadowolona z efektów działalności, wykonanej przez dr. Bronisława Górskiego. Polecam.

Opinia dodana przez: Wioletta

68-200 Żary

Baaardzo uprzejmy lekarz, bardzo kompetentny i miły! Wytłumaczył mi dokładnie co mi jest, na czym mój uraz polega. Bardzo swobodnie i wesoło przeprowadza rozmowę. Polecam go każdemu!

Opinia dodana przez: Ola

11 Listopada 42