lekarz Zbigniew Czarnecki

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,6
2,7
2,6

Odradzam!!!! Nie dowiedziałam się co mi dolega - pytając się co mi jest odpowiedział- gdyby Pani mniej chodziła na boki to by noga tak nie bolała a po drugie kobietom nie są potrzebne nogi, chodzi mniej będą łaziły na boki. Szczyt bezczelności. On nawet nie leczy i nie mówiąc o jakimkolwiek badaniu.

Stanowczo odradzam ! Zero podejścia do dziecka. Pan Zbigniew no lekarzem az wstyd go nazwac wyszedl po wejsciu do gabinetu stwierdzil ze mam niewychowane dziecko poniewaz za głośno się smial na korytarzu powoduhac bol glowy u innych pacjentow, stwierdził że to wina rodziców ze niemowlę potrafią zapanować na dzieckiem (15 msc). Arogancki i bardzo nie miły!! Gbur!! Po tym jak powiedziałam mu ze przyszlam po porade ortopedyczna nie do psychologa i ze jest bezczelny odmowil badania stwierdził że dziecko jest niewychowane . Pani z rejestracji oddała mi pieniądze ale nie chciała oddać książeczki zdrowia dziecka schowała ja do szafki i zamknęła ma klucz zadając zwrotu paragonu. Dopiero po interwencji policji i Dyrektora placówki odzyskalam książeczkę. Zdecydowanie nigdy więcej nie pojawimy się u tego lekarza.

Stanowczo odradzam ! Zero podejścia do dziecka. Gdy dziecko się zaniosło podczas badania pan doktor stwierdził że to wina rodziców ze niemowlę tak placze(3 msc). Arogancki i bardzo nie miły!! Bez badania stwierdził że dziecko jest ograniczone. Zdecydowanie nigdy więcej nie pojawimy się u tego lekarza. Wizyta oczywiście na NFZ

gbur i cham, tak jak poniżej pani napisała jeśli dziecko jest trochę przy kości ( zaznaczam ze dziecko 5 mięsieczne) to jest wyzwane wraz z matką Szkoda słów, szczerze nie polecam, są inni ortopedzi

Baaardzo uprzejmy lekarz, bardzo kompetentny i miły! Wytłumaczył mi dokładnie co mi jest, na czym mój uraz polega. Bardzo swobodnie i wesoło przeprowadza rozmowę. Polecam go każdemu!

Fatalne podejście - widać, że "odbębnia" godziny. Nie ogląda kończyny, nie ogląda zdjęcia RTG, a kiedy już wepchnie mu się je niemal przemocą, stwierdza, że aparat cyt."Jest do dupy od dawna" i on nic na nim nie widzi" może jest złamanie, a może go nie ma". Wysyła do prywatnej przychodni po nowe zdjęcie i stwierdza, że to chyba tylko zapalenie czegoś tam. Mało przy tym uprzejmy, wręcz momentami prostacki w obejściu. Po czym okazuje się, że inny lekarz (specjalista od chirurgii manualnej) widzi na tym samym zdjęciu bardzo dokładnie wybicie palca z przemieszczeniem i pęknięcie torebki stawowej, wkłada dłoń w lekki gips na 3 tygodnie...

Witam, nie polecam tego lekarza, nie ma podejścia do dzieci, arogancki i humorzasty,jakby z łaską obejrzał nasze dziecko,ale widać tak wygląda teraz wizyta w ramach NFZ...

Pan doktor powinien mieć na drzwiach tabliczkę"Jasnowidz - fantasta" i to jednak nie byłoby profesjonalne. Wysuwa tezy psychologiczne nie mając pojęcia o czym mówi. Jeżeli wybieracie się z dzieckiem które ma znaczną nadwagę i problemy ortopedyczne to uwaga ale zostaniecie na pewno obrażeni a wasze dziecko usłyszy że "żeby być lubianym trzeba być SZCZUPŁYM!!!, a jeżeli jest się grubym to się go wytyka palcami i wyśmiewa!!!". Myślę że pan doktor sam ma ze sobą problemy! Ja i moja 11 letnia córka poczułyśmy się bardzo obrażone i TEGO lekarza będziemy unikać jak ognia. Stanowczo NIE POLECAM!

Jestem pod wrażeniem uprzejmości i kompetencji lekarza> Pan doktor bardzo dokładnie wypytał mnie o dolegliwości, przy jednoczesnym badaniu bolących stawów.Zostałam bardzo dokładnie poinformowana o sposobie leczenia i zapobieganiu nawrotom bólowym. Życzliwy, poświęca pacjentowi wiele czasu, pomimo, że nie była to wizyta prywatna. POLECAM INNYM TEGO DOKTORA.

bardzo uprzejmy prowadził moje leczenie aż do operacji stawu biodrowego przez 12 lat .