lekarz Zbigniew Czarnecki

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,6
2,7
2,6

Nie rozumiem niektórych komentarzy na tym portalu... albo ktoś wystawia najniższą albo najwyższą ocenę... Ocena powinna być przede wszystkim wyważona, a nie być metodą do wyrażania swojej złości lub frustracji. Ja chodziłam z moimi dziećmi do pana Zbigniewa i bardzo sobie cenię go jako specjalistę. Uprzejmy, z dobrym podejściem do pacjenta, czasami wytyka błędy, ale i słusznie... pamiętajmy jednak, że lekarz to nie żaden magik, który od razu wyczaruje rozwiązanie danego problemu...

Byłam na wizytach z dziećmi, nie było zbyt miło, może dlatego, że na kasę chorych. Postanowiłam, że skoro wszędzie chodzę prywatnie i płacę po 100-140 zł za specjalistów to tym razem skorzystam ze składek Zus, każdemu dziecku należy się bezpłatne badanie ortopedy. Niestety, zmarnowałam skierowanie wybierając tego lekarza. Niczego się nie dowiedziałam o schorzeniu i jeszcze zostaliśmy skarceni, nie mogę pojąc lekarzy, którzy są mili lub nie w zależności od tego czy pacjent zostawia żywy grosz, czy tylko samo skierowanie. Małe dzieci zostały zniechęcone do kontaktów z lekarzami. W sumie, nic nam ta wizyta nie dała.

dobry lekarz polecam go innym chodziłam do niego z dwójka dzieci i córcia miała zanik mięśnia pośladka lewego rehabilitacja jaka zastosował pobudziła mięsień i jest teraz dobrze teraz chodzę z synkiem i jestem zadowolona bo nie stawia diagnozy zanim nie porobi wyników więc godny polecenia

dobry lekarz polecam go innym

złodziej złodziej i jeszcze raz złodziej bezczelny cham i ordynarny typ to nie lekarz tylko księgowy który liczy się z zarobioną (wyłudzoną) od pacjenta kasą

U tego lekarza liczą sie tylko pieniądze a podejscie do pacjenta jest takie same czy jest sie na kase chorych czy jest to wizyta prywatna.Na torbiel w stawie skokowym zalecił robienie punkcji za co dodatkowo kasował pieniądze a po której problem ciagle narastał.W końcu zmieniłem specjalistę i okazało sie ze w tym przypadku jest potrzebny zabieg chirurgiczny (usunięcie torbiela). Także wolę nie komentować dalej.

Zdecydowanie polecam. Nie mam zastrzeżeń, profesjonalny porządny lekarz.

Zdecydowanie polecam. Nie mam zastrzeżeń, profesjonalny porządny lekarz.

Kasa,kasa,jeszcze raz kasa.Pomimo wizyty prywatnej wyrywa kartki z książeczki RUM. Podczas jednej wizyty wyrwał dwie kartki. Jest kasa od pacjenta i kasa z Funduszu. Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

Nie mam żadnych zastrzeżeń, po prostu profesjonalista. A do pana powyżej... idąc do prywatnej kliniki nastaw się Pan na koszty, a nie wielce pacjent wszystko za darmo. Każdy musi zarabiać to raz, a dwa za profesjonalną usługę bez kolejki się płaci. Takie jest życie i czas się z tym pogodzić, a nie ciągle żyć w przekonaniu, że co pacjent to mu się wszystko należy!

Nie mam żadnych zastrzeżeń, po prostu profesjonalista.

To nie lekarz, ale biznesman, oczekujący nie pacjenta, lecz jego portfel. Pan "doktor" po zbadaniu mojej córeczki stwierdził, że profilaktycznie powinna być pieluchowana, ale na USG stawów biodrowych jej nie skieruje, gdyż nie zamierza "wyciągać 60zł z własnej kieszeni"! Nota bene USG było już wykonane, ale inny biznesman, Stankiewicz, nie chciał nawet powiedzieć, czy wszystko jest ok, dopóki nie dostanie tego skierowania. Od Czarneckiego oczywiście, swojego podwładnego... STANOWCZO ODRADZAM CAŁY ESCULAP!!!

Niesamowity lekarz o olbrzymiej wiedzy jak i doświadczeniu. Serdecznie polecam Pana Zbigniewa wszystkim, którzy cenią sobie fachową poradę na najwyższym poziomie.