Chirurg Ogólny Żnin

lekarz Wojciech Hoffmann

Chirurg ogólny, Ortopeda

88-400 Żnin

Lekarz jakich mało.Wspaniały człowiek i fachowiec.Dziękuję Panie Doktorze wdzięczna pacjentka z łódzkiego

Opinia dodana przez: Agnieszka
Chirurg ogólny Żnin dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gabinet Konsultacyjny w Żninie
Janickiego 6
88-400 Żnin

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Opinia dodana przez: Ania

Pałuckie Centrum Zdowia
szpitalna30
88-400 Żnin

Wspaniały lekarz pomógł mi w 3 dni zniwelować ból a zarazem w zmianach skórnych gdzie klinika dermatologiczna w Bydgoszczy z gorszymi zmianami mnie wypisała po 7 dniach leczenia jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi Scherifowi

Opinia dodana przez: Irena

Gabinet chir.prywatny,,eskulap''
ul.Aliantow 14 Znin
88-400 Żnin

Bardzo polecam wlasnie tego p.doktora.Super specjalista,swietny fachowiec wczesniej operowal mnie na przepukline pachwinowa wykonanie profesjonalne.Obecnie operowal zylaki to samo tylko zyczyc sobie takich fachowcow w szpitalu.Inne placowki moga pozazdroscic takiwgo chirurga specjalisty

Opinia dodana przez: jerzy k

lekarz Robert Szyca

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny