lekarz Jerzy Rozmus

Pan doktor operował moją mamę. Niestety po miesiącu musiała wrócić do szpitala bo rana się nie zagoiła. Przyjmuje pacjentów pooperacyjnych w szpitalu i "leczy" ich na szpitalnym sprzęcie za co bierze nie małe pieniądze.

Bardzo polecam wlasnie tego p.doktora.Super specjalista,swietny fachowiec wczesniej operowal mnie na przepukline pachwinowa wykonanie profesjonalne.Obecnie operowal zylaki to samo tylko zyczyc sobie takich fachowcow w szpitalu.Inne placowki moga pozazdroscic takiwgo chirurga specjalisty

Operując moją teściową laparoskopowo woreczek żółciowy uszkodził przewody żółciowe .

Jeszcze raz podziękowanie Panu Doktorowi za uratowanie Łucji z jej chorą a po zabiegu trzustka jest coraz śmielsza:)

Polecam;) konkretny lekarz godny polecenia

Polecam;) konkretny lekarz godny polecenia

wizyta publiczna a zapłacona jak prywatna, niekompletne informacje niezgodne z prawda wyciąganie pieniędzy od pacjenta

profesjonalista -doswiadczony dobry spesjalista

profesjonalista -doswiadczony dobry spesjalista

polecam w porównaniu z innymi lekarzami polecam facjowy mily i wie co robi Polecam

BARDZO DOBRY LEKARZ ZNA SWÓJ FACH ON I JEGO PERSONEL URATOWALI MOJE ŻYCIE ZA CO IM SERDECZNIE DZIĘKUJE.