Lekarze Chirurg onkolog Bełchatów

- 26
 Chirurg ogólny
                                       dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
Wspaniały lekarz, profesjonalista, zdecydowanie godny polecenia. Wzór dla wszystkich lekarzy ! Bez zbędnych wizyt, konkretny i uprzejmy. Operował naszego synka (4 lata), operacja przebiegła świetnie, synek po kilku godzinach już chciał biegać. POZDRAWIAMY
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA
"Lekarz z powołania". Wspaniała Pani doktor, przemiła osoba, przeprowadziła szczegółowy wywiad następnie dokładnie zdiagnozowała problem i opisała metodę leczenia po czym wykonała zabieg. Nareszcie mój problem znikł. GORĄCO POLECAM!!!
Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.
Przemiła i kompetentna osoba. W sposób przystępny tłumaczy co dolega i sposób leczenia. Zleca wszystkie badania niezbędne do zdiagnozowania choroby oraz wykazuje zainteresowanie i zaangażowanie w leczenie. Oby wszyscy lekarze w Bełchatowie mieli takie podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Paweł
Lekarz wytłumaczył mi na czym polega choroba taty i jakie mogą być dalsze etapy. poświęcił mi bardzo dużo czasu, był uprzejmy, pokierował dalej do przychodni i co mam dalej robic.

lekarz Cezary Młynarczyk

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Bardzo bardzo polecam. Lekarz godny zaufania z wyjątkowym podejściem do dziecka. Wszystko wytłumaczył i porządnie opatrzył dziecko... Doradził również w innych sprawach... Polecam
Leczenie u tego lekarza zakończyło się po jednej wizycie. Właściwie to nawet się nie rozpoczęło. Pan doktor raczył tylko obejrzeć chore miejsce i odesłać do szpitala. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra
Lekarz rutyniarz, brak profesjonalizmu. Usuwał teściowi woreczek żółciowy źle zasklepił i nie założył drenaża. Po operacji dawali mu środki przeciwbólowe a on miał zapalenie otrzewnej. Po 40 godzinach jak był w stanie agonalnym dopiero zdiagnozowali zapalenie otrzewnej. Lekarz przeprowadził drugą operację. Z sali operacyjnej zawieźli go na OIOM na OIOMIe tydzień i do grobu!!!! Lekarz stwierdził że nie zna chirurga któremu by to się nie przytrafiło i nie ma wyrzutów ...
Opinia dodana przez: Daniel
Beznadziejny sadysta wręcz weterynarz nie zwraca uwagi czy boli.Na żywca szyje jak bydlaka ,brak kompetencji rzeźnik

lekarz Jerzy Janowski

Chirurg ogólny, Rehabilitant