Lekarze Chirurg onkolog Poznań

lekarz Maciej Zieliński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Wilczak 18 K/16
61-625 Poznań

Bardzo kompetentny z wszechstronnym podejściem lekarz, świetny diagnosta i chirurg, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania chorego, nie lekceważy żadnych objawów, bardzo profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Hania D

lekarz Elżbieta Wójcik

Internista, Onkolog

Swojska 11
60-592 Poznań

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Elżbietę Wójcik. Pełen profesjonalizm, wiedza i siła spokoju. Niesamowita umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby i sposobu leczenia spowodowały, że w spokojny sposób podszedłem do leczenia i walki o swoje zdrowie i życie. Pani Doktor to rzetelny i prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, przede wszystkim jednak lekarz z powołania. Lekarz pełen empatii, zrozumienia i oddania. Dziękuję za wszystko !
Opinia dodana przez: Józef Piotrowski

lekarz Piotr Szabłowski

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Przyjazny, godny zaufania , profesjonalny. Miałam zabieg 5 dni temu i bardzo cieszę się, że własnie tego lekarza wybrałam

lekarz Grzegorz Kierzynka

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

dr hab. n. med. Maciej Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Pan doktor to człowiek profesjonalista, pełen poświęcenia, cierpliwy. Trafnie zdiagnozował przyczynę mojego bólu brzucha i skutecznie zaopiekował się tym pod względem medycznym. Bardzo polecam tego profesjonalnego !!!
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Janina Przybora

Onkolog

Kochanowskiego 11a lok. 6
60-845 Poznań

Wspaniały specjalista. Jej ręce rozpoznają lepiej niż usg czy mammografia. Widać, że to osoba która kocha to co robi i szanuje swoich pacjentów. Wspaniały lekarz i CZŁOWIEK.

lekarz Błażej Nowakowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Palacza 117a
60-279 Poznań

Bardzo dobry lekarz chirurg i onkolog .Operacja przeprowadzona perfekcyjnie.Tlumaczy rzeczowo,konkretnie i na temat bez zbędnego "rozczulania się ".polecam

lekarz Małgorzata Mazur-Roszak

Internista, Onkolog

Centrum Medyczne OMEDICA
Stęszewska 41/4
60-111 Poznań

Witam , zwracam się z prośbą o informacje, czy Ktoś z Państwa ma namiary na gabinet prywatny do pani Doktor? Czy Pani Doktor przymuje na wizyty prywatne? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Roman Olszewski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Nafis S.A.
ulica Murna 3 A/2
61-771 Poznań

Witam. Chciałbym podzielić się z wami opinia na temat lekarza który pracuje na oddziale kardichirurgii w Wielkospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Studia w Poznaniu Romana Olszewskiego. Gdyby nie ten znakomity lekarz mój tata prawdopodobnie by nie żył. Mój tata 4 lata temu przeszedł operację usunięcia tętniaka i wszycia w to miejsce protezy aortalnej która przeprowadzał również Roman Olszewski. Po 4 latach od operacji niestety zrobił się kolejny tętniak. Mój tata ...

lekarz Marcin Grochowalski

Rejonowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu
ulica Rycerska 10
60-346 Poznań

Dr.GROCHOWALSKI Marcin jest bardzo dobrym lekarzem i spcjalista, leczy mnie 8 lat jestem bardzo zadowolona.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Torakochirurg
                                       dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

dr n. med. Bartłomiej Gałęcki

Torakochirurg, Chirurg klatki piersiowej

Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii
ul Szamarzewskiego 62 Poznań
Poznań

Jestem niezmiernie zadowolony z usług doktora Bartłomieja Gałeckiego, specjalisty w dziedzinie torakochirurgii. Jego profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że każda wizyta w poradni była dla mnie i mojego wujka Błażeja niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Doktor Gałecki wykazał się doskonałym rozpoznaniem i wnikliwością w analizie stanu zdrowia mojego wujka. Dzięki jego kompetencjom poczuliśmy się oboje w pełni zaufani i bezpieczni podczas całego procesu diagnostycznego. Jego umiejętność skutecznej komunikacji sprawiła, że nawet trudne do ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Czobodziński

dr hab. n. med. Przemysław Pyda

Szpital im Franciszka Raszei
Słowackiego 12 lok. 1
Poznań

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia znajomego. Od 3 lat zmagam się z problemami z trzustką po przebytym OZT. Pan Doktor wnikliwie wytłumaczył mi co powinienem zrobić i zasugerował usunięcie pęcherzyka żółciowego.Ani chwili się nie wahałem. Po kilku dniach odebrałem telefon informujący o dacie stawienia się w szpitalu. Pobyt w szpitalu, zabieg operacyjny i wypis ze szpitala przebiegły w expresowym tempie. Operacja była na tyle fachowo przeprowadzona, że nie musiałem ...
Opinia dodana przez: Rajmund

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

lekarz Wojciech Turkiewicz

Chirurg ogólny, Flebolog

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Bamberski Dwór"
ul. św. Wawrzyńca 11
60-101 Poznań

Bardzo dobry specjalista, szczerze najlepszy lekarz jakiego znam, do tego sympatyczny, wytłumaczy wszystko na spokojnie. Naprawdę polecam

dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Chirurg onkolog

Szadecka 5
60-162 Poznań

Pani Profesor to prawdziwy Lekarz i Przyjaciel pacjenta. Kompetencja, wrażliwość , umiejętne podejście na najwyższym poziomie.Pacjent jest traktowany podmiotowo. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań.Wspaniały onkolog, chirurg, a przede wszystkim Człowiek.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Jan Wybieralski

Chirurg szczękowo twarzowy

Sosnowa 26
61-428 Poznań

Ósemka w położeniu poprzecznym, uciskająca siódemkę. Rwanie w 100% bezbolesne i jestem w szoku jak sprawnie Panu doktorowi to poszło. Znieczulenie, przygotowanie zęba i DWA ruchy, po czym ząb w całości wyrwany. Najlepszy specjalista jakiego spotkałem i polecam każdemu. Wklejam tę opinię wszędzie, żeby ludzie mogli oddać się w dobre ręce ze swoim uzębieniem.
Opinia dodana przez: MKP
Wspanialy czlowiek. Mojej malej ladnie oparzenie sie goi.potrafi uspokoic rodzica rozbawic dziecko. Wspanialy czlowiek na odpowiednim miejscu.
Opinia dodana przez: Ewelina
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Aleksander Niziołek

dr n. med. Aleksander Niziołek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Gdy inni nie dawali szans mojej mamie ,on jako jedyny nie poddał się. Wykonał bardzo trudną operację. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Anioł a nie człowiek . Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem ,pełen empatii,spokojny i opanowany. Wie co robi. Panie doktorze jesteś wspaniały ,ratujesz ludziom życie ❤️
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Porzegowski

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

Doktor Porzegowski to jeden z nielicznych lekarzy, który jest lekarzem naprawdę z powołania i bardzo zaangażowany w to co robi, mimo że jest to wizyta na fundusz, a nie prywatna. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza i jednocześnie bardzo mu dziękuję za pomoc i sposób jak jej udzielił. Wsparcie pacjentów przez lekarza jest też istotne, dlatego cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak On :-)

dr n. med. Marek Nowik

Chirurg ogólny, Proktolog

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D
61-687 Poznań

Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Ewa