Filtruj terminy

Chirurg Onkolog Sulechów

Stanisław Staniul

Chirurg urazowy, Chirurg onkolog

Sulechów

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny.Swoją postawa wzbudza bezgraniczne (moje) zaufanie.
Jest wielkim fachowcem - doskonały chirurg onkolog. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga i onkologa i chcą rozmawiać z bardzo przyjaznym lekarzem polecam Doktora Staniula.
Jest szefem oddziału chirurgicznego, bardzo dobrego oddziału. Cały personel stwarza ciepłą, życzliwą dla pacjentów atmosferę.

Chociaż szpital znajduje się w małym miasteczku, to ten Oddział ma (nie przesadzam) europejskie standardy.
Panie Doktorze proszę nie zmieniać "kierunku". My pacjenci tego potrzebujemy. Nie wszystko można "zwalać" na trudną sytuację w służbie Zdrowia. Uprzejmość, szacunek do drugiego człowieka, cierpliwość, i.t.d...., tego nie zawierają kontrakty z NFZ.
Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: airam50 firlejmaria

lekarz Wojciech Wybrański

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska
ulica Zwycięstwa 1
66-100 Sulechów

Chirurdzy onkolodzy w mieście Sulechów