Chirurg Onkolog Szczecin

lekarz Mirosław Halczak

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu, a do tego jeszcze troskliwy i uprzejmy człowiek. Przeszedłem u Pana Doktora 2 operacje i byłem zbudowany jego kompetencjami zawodowymi, sposobem tłumaczenia wszystkich aspektów zabiegu i troską o to, co z pacjentem dzieje się już po operacji. Podejście Pana Doktora, sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg nie jest tak straszny, jak się wydaje. Polecam z całego serca i tą drogą bardzo Panu dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Krzysztof Siniarski

zachodnopomorskie centrum onkologiczne

Szczecin

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam

dr Bartosz Kaczmarek

Szczecin

Zdecydowanie odradzam!! W ogóle nie interesuje się pacjentem. Moja mama była pacjentką pana doktora. Leżąc ponad trzy tygodnie tygodnie w szpitalu lekarza w ogóle nie obchodziło, że stan mamy się pogarszał. Nie wykonał żadnych badań (mimo że potem od innych lekarzy dowiedzieliśmy się że powinny zostać one wykonane), kontaktu z nim nie było żadnego, wiecznie zaganiany, niemiły. Mimo że z mamą było coraz gorzej, on nagle stwierdził, że wypisuje ją ze szpitala bo jest wszystko dobrze. Po moim nacisku łaskawie raczył zajrzeć na salę do mamy no i gdy tylko na nią spojrzał stwierdził że konieczna jest natychmiast operacja. Gdy ją "otworzył" tak naprawdę stwierdził, że nie ma już czego ratować, bo przeżuty były dosłownie wszędzie. Szkoda tylko, że godzinę wcześniej był już gotowy wypis mamy do domu, a tuż potem dowiadujemy się że jest TRAGICZNIE. Nie powinno w ogóle dojść do takiej sytuacji, ponieważ przez trzy tygodnie nic nie zrobił, a może wystarczyło tą operację wykonać 3 tyg wcześniej i mama mogłaby żyć.. Albo na pewno choć trochę dłużej żyć. To że chciał wypisać ją w takim stanie do domu świadczy tylko o tym jak go nie obchodzi co się dzieje z pacjentem. Szukajcie innego chirurga, w szczególności jeśli walczycie z nowotworem. Tu czas jest ważny i lekarzowi musi choć trochę zależeć na tym by pacjent wyzdrowiał.

Opinia dodana przez: Załamana

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Operował mnie kilkanaście lat temu, polecam. Wspaniały lekarz, bardzo miły, uprzejmy i przy tym wszystkim konkretny.

Opinia dodana przez: Alina

dr n. med. Jadwiga Kubrak

Radioterapeuta, Ginekolog onkolog

Szczecin

Od 3 lat pomaga mi walczyć z chorobą kompetentna, fachowiec w swojej dziedzinie, miła, sympatyczna posiada rzadką cechę wielką empatii dla pacjentów, wspaniały człowiek i lekarz.Polecam

Opinia dodana przez: Roman

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Strzałowska 22
Szczecin

Gdyby wszyscy lekarze byli takimi fachowcami, tak kulturalnymi i empatycznymi ludźmi, nie mielibyśmy powodu do narzekania na naszą służbę zdrowia. Byłam Jego pacjentką w szpitalu i słyszałam same pochwały. Obserwując zachowanie niektórych pacjentów, jeszcze bardziej podziwiam Pana Doktora za opanowanie i kulturę.Jeżeli komuś nie odpowiada cena w prywatnym gabinecie, to w Szczecinie ma duży wybór, dr Żyłka nikogo nie zmusza do korzystania ze swoich usług. W szpitalu tak samo traktuje pacjentów, których zna i tych, których widzi po raz pierwszy (widziałam i przedyskutowałam to z innymi pacjentkami). Dziękuję Panie Doktorze.

dr n. med. Leszek Nagay

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Kiedy na początku 2007 r. dostałam skierowanie do szpitala niestety trafiłam na tego lekarza. Jeszcze przed wycięciem guza (15 mm) założył, że amputuje mi pierś, ponieważ nie wyraziłam zgody, to potraktował mnie byle jak. Wieczorem tego samego dnia okazało się, że coś źle było zrobione i cała byłam zalana krwią tak, więc następnego dnia znowu na stół na cięcie i czyszczenie. Ponadto wyciął mi też wszystkie węzły pod pachą a ponoć miał być wycięty tylko pierwszy do sprawdzenia. Nota bene jak wykazał wynik węzły były czyste! W rzeczywistości po zabiegu w ogóle się mną nie zainteresował. Po tygodniu wypisał mnie do domu a wieczorem tego samego dnia miałam ponad 39 stopni gorączki. Kiedy następnego dnia poszłam na zmianę opatrunku to pielęgniarka aż się przeraziła, raz moją gorączką a dwa wyglądem mojej piersi, stwierdzając " a co on tu pani zrobił? czegoś takiego jeszcze nie widziałam", bo brodawkę miałam rozciągniętą w stronę mostka i płasko przyszytą. I nie wiem jak by się skończyło gdyby go na siłę nie ściągnęła do gabinetu zabiegowego i usilnie nie sugerowała, że powinien mi zapisać jakiś antybiotyk, bo w miejscu wycięcia węzłów zrobił mi się stan zapalny i szwy zaczęły puszczać. Bardzo długo utrzymywał się stan zapalny, ręka mi spuchła i pojawiły się na niej guzy wielkości pięści dziecka od góry aż do nadgarstka. Do dzisiaj mam problemy z ręką i gdybym dalej jej codziennie nie gimnastykowała to miałabym ją niesprawną.

lekarz Zbigniew Sielicki

Santocka 3
71-082 Szczecin

Już wiele pozytywnego powiedziano na temat Pana doktora, więc żeby nie powtarzać się, powiem jest to lekarz profesjonalista.Z doświadczenia własnej wizyty i obserwacji, jak pomaga pacjentom mogę stwierdzić reasumując: jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga onkologa to proponuję dr Z.Sielickiego

Opinia dodana przez: MariuszN niedzielskimarius

ulica Krzywoustego 21/1
70-314 Szczecin

Byłam na wizycie u tego Pana kilka razy i za każdym razem po zaledwie 3-4 minutach żegnał się oświadczając, że on już skończył. Strasznie nie przyjemny, opryskliwy, perfidny. Jego zachowanie było nieetyczne. Gdy chciałam się dowiedzieć czegoś więcej niż to, co owy Pan mi oświadczył, że on już skończył i do się ze mną żegna. Nie zrobiłam nic, by urazić tego Pana, więc jako lekarz, który w danej chwili zajmował się przyjmowaniem pacjentów na wizytę, wydaje mi się, że powinien tym się właśnie zajmować i odpowiedzieć na pytania które nurtują pacjenta. Ja nie przyszłam na wizytę dla swojej rozrywki i tak samo bym chciała, by ten lekarz traktował pacjentów poważnie. Moja znajoma również była pacjentką u tego lekarza parę lat temu i równie źle ją potraktował, więc nie sądzę, że to moja osoba po postu mu przeszkadzała. Jeśli chcecie być potraktowani jakby obiad w domu był ważniejszy od waszej przypadłości, to polecam. Ale, jeśli nie macie ochoty, ani sił na takie traktowanie, to radziłabym szukać dalej, bo zdrowie jest najważniejsze. :)

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Wojtasik

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Kompetentny, godny zaufania. Stosunkowo małomówny, ale rzeczowy. Stara się nawiązać kontakt z pacjentem.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Chirurdzy onkolodzy w mieście Szczecin