Chirurg Onkolog Toruń

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Byłam niedawno na wizycie u Pana doktora,przeczytałam wcześniej bardzo pozytywne opinie na jego temat i muszę powiedzieć,że jestem pod ogromnym wrażeniem. Odebrałam wynik mammografii i okazało się,że w lewej piersi mam 3.5cm guz,głęboko ukryty,którego nie wyczułam badając sobie piersi.Byłam przerażona,wykonałam telefon i na wizycie byłam jeszcze tego samego dnia.Doktor bardzo dokładnie mnie zbadał,obejrzał zdjęcia,wszystko cierpliwie i z ogromnym szacunkiem do pacjenta wytłumaczył.Uprzejmy,kulturalny,godny polecenia.Można przy Nim poczuć się bezpiecznie,wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Bardzo dziękuję Panu Doktorze.

Opinia dodana przez: Mariola

87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

87-100 Toruń

Bardzo kompetentny a przy tym uprzejmy i cierpliwy. Godny polecenia. Wizyta była przewidziana na godzinę 10.15 i tak zostałam przyjęta.

lekarz Edward Krajewski

Gałczyńskiego 45
Toruń

wspanialy czlowiek,cieply,serdeczny...podnoszacy na duchu...z poczuciem humoru.Lekarz z powolania,ma podejscie do pacjenta...
l

l

Opinia dodana przez: pilot

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Jestem b. zadowolona z leczenia i czasu poświęconemu choremu. Cierpliwie tłumaczy i jest bardzo sympatyczny.Polecam gorąco

lekarz Marek Przybył

87-100 Toruń

super lekarz,mam do niego zaufanie. Bylam operowana przez doktora,wszystko poszlo dobrze. Potrafi pożartować,jest miły i bardzo go lubię.

lekarz Edward Krajewski

Gabinet Vision Express