Chirurg Onkolog Włocławek

CDL Włocławek

Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.

Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Grzegorz Polak

Chirurg onkolog, Lekarz med. paliatywnej

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

U pana doktora miałam dwa razy przeprowadzane usuwanie znamion, każdorazowo profesjonalnie, wszystko ładnie się goiło. Lekarz potrafiący rozładować stres towarzyszący takiej sytuacji, wyrozumiały, empatyczny, rzetelny. Polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Ola

ul. Królewiecka 1A/16
87-800 Włocławek

Wielka szkoda, że Pan doktor odchodzi z Włocławka. Jest to najlepszy onkolog jakiego znam. Nie rozczula się nad pacjentami ale jest konkretny i wie co robi. Jestem już po operacji i serdecznie dziękuję :)
W większych miastach jest równie szanowany. ...

W większych miastach jest równie szanowany. Dziękuję w imieniu pacjentów za pobyt w naszym mieście

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Mariusz Skórniewski