Filtruj terminy

Chirurg onkolog

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Romanowicza. Właściwie to moja mama wymagała porady. Inny lekarz zalecał usunięcie guza pod pachą. Dobrze, że posłuchałyśmy wskazówek dr. Romanowicza, który odradzał operację, nie kazał się spieszyć, bo prawdopodobnie to przyczyna hormonalna. I rzeczywiście guzek po kilku tygodniach zniknął samoistnie. To prawda, że czasem tłumy pacjentów okupują korytarz w przychodni, ale to świadczy tylko o tym, jak bardzo dobry jest ten lekarz.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Tomasz Romanowicz

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Wspaniały, kompetentny i konkretny lekarz. Profesjonalna informacja i konkretne działanie często ratujące życie. Polecam z całego serca.

lekarz Marek Mazurek

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Cudowny lekarz , idealne podejście do pacjenta ,zna się na tym co robi , jestem szczęśliwa że trafiłam na takiego lekarza , pomimo nieciekawej diagnozy onkologicznej czuje się bezpieczna. Jeżeli ktoś poszukuje dobrego onkologa w Zamościu to właśnie dr. Marek Mazurek. Gorąco polecam!!!!
Opinia dodana przez: Elzbieta Michonska

lekarz Andrzej Traczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDLUX J. Pukaluk
ulica Lipska 28
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz, ma dobre podejście do pacjenta, miły sympatyczny, wie co robi.Pomimo swojej specjalizacji nie jest wypalony zawodowo.Polecam

Chirurdzy onkolodzy w Zamościu