lekarz Teresa Sosnowska

Internista, Radioterapeuta, Onkolog

Dobry wieczór mam pytanie czy ktoś posiada informacje czy pani doktor przyjmuje prywatnie prosiłaby o nr telefonu do pani doktor

Lekarz z sercem i empatią. Nawet w przypadkach beznadziejnych nie odmawia rodzinie czasu i informacji. Jako ordynator, w trakcie dyżuru jest ze swoim personelem, stale jest widoczna na odziale i gotowa udzielić informacji. Z moich wcześniejszych doświadczeń wynika że ordynatorzy raczej siedzą w swoich gabinetach i zachowują się trochę jak dyrektorzy firm. Serdeczne pozdrowienia dla całego wspaniałego personelu oddziału onkologii ♥️

Lekarz z sercem i empatią.
Nawet w przypadkach beznadziejnych nie odmawia rodzinie czasu i informacji.
Serdeczne pozdrowienia dla całego wspaniałego personelu oddziału onkologii ♥️

Pani doktor jest nieuprzejma wobec ludzi starszych. Bardzo źle potraktowała mojego ojca pomimo, iż był do niej zarejestrowany. Stwierdziła, że nie będzie go leczyć ponieważ nie był jej pacjentem. Chciałam zaznaczyć, że ojciec jest po operacji płuca - nowotwór płuc, a do pani Sosnowskiej poszedł z wynikiem tomografu komputerowego płuc. Skierowanie na ów tomograf otrzymał od w/w pani miesiąc wcześniej. Pomimo, że ukazał legitymacje kombatanta został przyjęty jako ostatni - właściwie sam wszedł do gabinetu gdyż pani doktor o nim zapomniała.