Internista Zamość

Pniówek 239
22-400 Zamość

Lekarz kompetentny,mający b.dużą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

Zamość

Wszystko ok, ładna Pani doktor ;-), wszystko zgodnie z planem, koranem i Biblią.

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz który nie ogranicza się do natychmiastowego przepisywania leków bez rzetelnej diagnostyki.Pani Doktor bardzo starannie zbadała moją mamę, wyjaśniła obecną sytuację i konieczność dalszych badan diagnostycznych.
Zwróciła uwagę nie tylko na sprawy dotyczące jej specjalizacji(nefrologia) ale szerzej: styl życia,dieta,historia medyczna i całościowe funkcjonowanie organizmu.
Czas przy chorobach nerek jest krytycznym czynnikiem -natychmiast skontaktowała sie ze mną gdy wyniki biopsji byly gotowe i zaproponowała konkretne postępowanie.
Odpowiadziała na wszelkie ...
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Lucyna Łazorczyk

Lekarz rodzinny, Internista

Zakład Krioterapii Ogólnoustrojowej
Starowiejska 23
22-400 Zamość

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Zawsze poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebują. Dobre diagnozy i leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: A

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Wspaniały człowiek ,kompetenty lekarz !!Pan Doktor tłumaczy wszystko krok po kroku co do chooroby!!Polecam wizyty u Pana Doktora
Opinia dodana przez: Dominika

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Rozległa wiedza medyczna i praktyczna w dziedzinie kardiologii. Zostałem wyleczony prawie w pełni z migotania przedsionków; poprzez zmianę leków.
Najwyższa ocena za wyleczenie i wysoką kulturę osobistą.
Opinia dodana przez: Mariusz

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, człowiekowi wraca wiara w służbę zdrowia mając kontakt z tak kompetentnym i to tego uprzejmym lekarzem

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Pan Doktor, podchodzi do leczenia kompleksowo i rzetelnie.
Zaczynając od szczegółowych badań, żeby postawić diagnozę, a nie leczy w ciemno.

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Od kilku lat jestem pacjentem u lek. Jacka Kwiatuszewskiego jest to wspaniały, uczciwy, dokładny, uprzejmy jednym słowem być pod Jego opieką to jak wygrany los.Temu Pany mogę śmiało powiedzieć zawdzięczam życie. Nawet teraz jak przeprowadziłem się do Warszawy jeżdżę do Niego. Ten Pan posiada tyle zalet jako człowiek i lekarz, że nie da się tego opisać. Szkoda,że tak nie wielu jest Jemu podobnych. Panie doktorze dużo zdrowia i pomyślności w ...

ulica Hrubieszowska 34 A

lekarz z powolania dzieki Niej uwierzylem , ze jeszcze pozyje