Internista Zamość

Pniówek 239
22-400 Zamość

Lekarz kompetentny,mający b.dużą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

Lekarz kompetentny,mający b.dużą wiedzę w swojej dziedzinie medycyny.

Zamość

Wszystko ok, ładna Pani doktor ;-), wszystko zgodnie z planem, koranem i Biblią.

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Miła Pani Doktor - dużo wiedzy i doświadczenia -mimo młodego wieku -Dużo tłumaczy-rozumie chorych - takich jak najwięcej-

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz który nie ogranicza się do natychmiastowego przepisywania leków bez rzetelnej diagnostyki.Pani Doktor bardzo starannie zbadała moją mamę, wyjaśniła obecną sytuację i konieczność dalszych badan diagnostycznych.

Zwróciła uwagę nie tylko na sprawy dotyczące jej specjalizacji(nefrologia) ale szerzej: styl życia,dieta,historia medyczna i całościowe funkcjonowanie organizmu.
Czas przy chorobach nerek jest krytycznym czynnikiem -natychmiast skontaktowała sie ze mną gdy wyniki biopsji byly gotowe i zaproponowała konkretne postępowanie.
Odpowiadziała na wszelkie pytania i wątpliwości, dokładnie poinformowała o sytuacji i zaproponowała konkretne postępowanie.

Opinia dodana przez: andrzej

Szpital im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Wspaniały człowiek ,kompetenty lekarz !!Pan Doktor tłumaczy wszystko krok po kroku co do chooroby!!Polecam wizyty u Pana Doktora

Opinia dodana przez: Dominika

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, człowiekowi wraca wiara w służbę zdrowia mając kontakt z tak kompetentnym i to tego uprzejmym lekarzem

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Pan Doktor, podchodzi do leczenia kompleksowo i rzetelnie.
Zaczynając od szczegółowych badań, żeby postawić diagnozę, a nie leczy w ciemno.

Pan Doktor, podchodzi do leczenia kompleksowo i rzetelnie.

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Od kilku lat jestem pacjentką dr Kwiatuszewskiego, wspaniałego człowieka i lekarza. Już trzeci raz wszczepił mi stymulator serca. Swoją wiedzą i umiejętnością z powodzeniem leczy ludzi w ciężkich przypadkach. dobrze wykorzystuje swój talent niosąc pomoc innym. Według mojej opinii i ludzi, których spotykam w szpitalu - dr Kwiatuszewski to człowiek, pod którego opieką chciałby być każdy.
Wdzięczna pacjentka z Lublina

ulica Hrubieszowska 34 A

lekarz z powolania dzieki Niej uwierzylem , ze jeszcze pozyje

lekarz z powolania dzieki Niej uwierzylem , ze jeszcze pozyje

Szczebrzeska 22
22-400 Zamość

Bardzo dobry lekarz , konkretny , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, lekarz z powołania.Wiem co mówię , bo wczesniej byłam u innych specjalistów i dopiero Pan Doktor mi pomógł

Opinia dodana przez: ewa