Lekarze Chirurg ortopeda Katowice

Witold Borkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Ula

lekarz Sebastian Mosiej

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Ogromna kompetencja, szacunek dla Pacjenta, życzliwość i profesjonalizm. Bardzo dobry specjalista- rzetelnie przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Pytlik

SPZLA W KATOWICACH "MOJA PRZYCHODNIA" - PRZYCHODNIA NR 3
ul. PCK 1
40-952 Katowice

Doskonały specjalista byłam dwukrotnie i za każdym razem perfekcyjnie wykonany zabieg, ślad prawie niewidoczny
Opinia dodana przez: Dominika

dr Aleksander Czajka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Opiełka

"Stamed" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Karolinki 1
40-467 Katowice

Bardzo uprzejmy, komunikatywny i kompetentny lekarz, godny polecenia, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić.

lekarz Wojciech Gołąb

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Tomasz Bolkowski

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Super lekarz! Komunikatywny, z ogromną wiedzą i serdecznym podejściem do pacjenta. Empatia i profesjonalizm! Kieruje na specjalistyczne badania, wnikliwie analizuje wyniki. Wizyty w Szpitalu w Ochojcu przebiegają w przyjemnej atmosferze i bez pośpiechu, czuje się chęć pomocy pacjentowi.
Opinia dodana przez: Żaneta D
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

GlivClinic Katowice
Rolna 18
Katowice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

lekarz Marcin Zieliński

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice

Polecam Pana Profesora całym sercem. Jest to wybitny specjalista, empatyczny człowiek i nigdy nikogo nie zostawi w potrzebie. W szpitalu w Zakopanem stworzył zespół profesjonalnych specjalistów, którzy dali szansę mojemu tacie. Nowotwór złośliwy przełyku. Mój tata był już po przejściach, wcześniej zachorował na glejaka mózgu, mimo to po miesiącu spędzonym w szpitalu wrócił do normalnego funkcjonowania i co więcej może normalnie jeść. Z całego serca dziękuję i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Piotr Ogniewski

Chirurg stomatolog, RTG

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :) Pozdrawiam, Ola.
Opinia dodana przez: Ola Kielar

lek. dent. Halina Borgiel-Marek

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Ostatnio korzystam z pomocy wielu lekarzy w szpitalu SPSKM i trafiam na samych wspaniałych Lekarzy nie wiem czy to przypadek i szczęście albo ten szpital jest tak dobry.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Dymitr Żaworonkow

dr n. med. Dymitr Żaworonkow

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
Aleksandra Fredry 22
40-662 Katowice

Doktor Dmytro Żaworonkow jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Poświęcił mi dużo czasu tłumacząc na czym polega moja choroba. Otrzymałam skierowanie do szpitala. Gorąco polecam tego lekarza.

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lekarz Katarzyna Kuśnierz

40-752 Katowice

Trudno opisać w kilku zdaniach jak wspaniałym fachowcem oraz człowiekiem jest Pani Docent. Jej wiedza, doświadczenie i umiejętności są na najwyższym światowym poziomie. Podejmuje się leczenia tam, gdzie inni rozkładają bezradnie ręce. Pani Dr jest niezwykle empatyczna, pełna zrozumienia i cierpliwa, zarówno wobec pacjenta, któremu okazuje dużo wsparcia, jak i rodziny chorego. Niezwykły człowiek i lekarz, który potrafi pochylić się nawet nad ciężkim "przypadkiem". Dziękujemy i polecamy serdecznie!
Opinia dodana przez: Paweł & Małgorzata

dr n. med. Adam Pierzchała

40-752 Katowice

Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Jan Szczotka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej -"Luks Med."
ulica Ligocka 3/A
40-570 Katowice

Pana Doktora znam jako pacjent kilka lat, jego cechą jest empatia okazywana pacjentom, cierpliwość i szczera udzielenia fachowej pomocy. Byłem też świadkiem jak starszemu niepełnosprawnemu pacjentowi osobiście przekazał wózek inwalidzki, by osoba ta mogła z piętra, gdzie jest gabinet doktora, dostać się na parking przed budynkiem przychodni w Woli. Również rejestratorka i pielęgniarka w jednej osobie, życzliwie traktuje pacjentów i w tej przychodni chirurgicznej nie ma problemu z uzyskaniem terminu ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Czesław Kilka

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogdan Zieliński

Stomatologia Barbara i Tomasz Śmigiel
św. Jacka 14
40-019 Katowice

Przyszłam do doktora w sprawie konsultacji poważnej wady zgryzu. Lekarz przeprowadził potrzebne badania, doradził, wyjaśnił problem i dał namiary na specjalistę, który podjąłby się operacyjnej korekty wady. Profesjonalizm, miła atmosfera, pomocna asysta i zainteresowanie pacjentem. Polecam lekarza z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Grzegorz Ćmiel

ulica Szeptyckiego 1
40-281 Katowice

Super lekarz nie ma takiego drugiego na świecie. Jednym słowem skarb. Lekarz który poswieca cala swoja prace i serce pacjentom ktorzy go potrzebuja