Filtruj terminy

Chirurg Ortopeda Katowice

Katowice

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy.

lekarz Andrzej Ziajka

Ortopeda, Chirurg ogólny

"POLIS CLINIC" Prywatna Opieka Lekarska Specjalistyczna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 1 Maja 88
40-240 Katowice

Bardzo konkretny człowiek wytłumaczy co to za choroba ja miałam zespół ciesni nadgarstka pan doktor wytłumaczył na czym polega zabieg na ten zabieg czekałam tydzień polecam.

lekarz Marcin Komarek

ulica Teatralna 8
40-003 Katowice

Każdemu życzę takiego lekarza!!! Trafiłem na Pana doktora 8 lat temu z wypadku i proszę
mi wierzyć że codziennie dziękuję, że mnie operował. Byłem już operowany dwa razy i idę po raz trzeci ito bez cienia lęku czy obawy. Jest On naprwdę wybitnym fachowcem i wspaniałym CZłOWIEKIEM! !!

dr n. med. Ryszard Gerber

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Katowicach
Warszawska 42
40-008 Katowice

Całkowicie się nie zgadzam z osobami które wypowiadały sie i oceniały dr Gerbera przede mną, jest fantastycznym lekarzem, u którego spędza się czas prawie jak ze znajomym na piwie i właśnie to jest w nim najlepsze - że nie traktuje pacjenta z góry (jak to robi większość "wykwalifikowanego zespołu medycznego") tylko jak równego sobie. Mimo swojego młodego wieku zetknąłem się z dużą liczbą lekarzy, którzy wymyślali u mnie wszelakie choroby ...

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

Super lekarka. Ma niesamowitą wprawę i podejście w badaniu dzieci. Dzięki niej moja wnuczka uniknęła ciężkiej operacji bioderka. solidna i bardzo życzliwa, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Bezwzgledna baba,lekarz tylko z nazwy tydzien po operacji kolana chciala mnie zmusic do chodzenia bez kul.Na sile zginala i prostowala mi noge.Krzyczalam w glos.Prosze strzec sie kogos takiego.Ponadto beszczelna zero kultury osobistej,uprzejmosci.
Opinia dodana przez: gita121

Jerzy Bresiński

Przychodnia Nr 5
Zawiszy Czarnego 7a
40-871 Katowice

Prostak, zwracał się do mnie per "laska", nie słuchał o moich przypadłościach, tylko komentował mój kolor paznokci, przerywał kiedy mówiłam, rzucał niestosowne komentarze pod moim adresem, praktycznie w ogóle nie zbadał - tylko spojrzał na nogę i zlecił RTG, po czym patrząc zdjęcie pod światło stwierdził że mam lekkie skręcenie i mam robić to co do tej pory robiłam (okłady, stabilizator, maść) i samo przejdzie. a męczę się z bólem ...

lekarz Adam Materna

Ortopeda, Chirurg ogólny