Chirurg Ortopeda Konstancin-Jeziorna

Centrum Kształcenia i Rehabilitacji

Konstancin-Jeziorna

Pan Dr. nauk medycznych Leszek Jung jest SUPER chirurgiem-ortopeda posiadajacym ogromna wiedze medyczna i bardzo bogate i wszechstronne doswiadczenie w zakresie ortopedii zdobyte w najlepszych klinikach w Europie i w USA u boku wybitnych specjalistow. Moja 81 letnia mama przeszla operacje rekonstrukcyjna stawu biodrowego z uzyciem endoprotezy wykonana przez Pana Dr. Junga i jest niezmiernie wdzieczna za znakomicie wykonany zabieg. Bezposrednio po zabiegu czula sie doskonale, kliniczne i radiologiczne wyniki byly bardzo dobre, nie bylo zadnych komplikacji i w pierwszej dobie po operacji mama rozpoczela chodzenie. Pan Dr. Jung przywiazywal duza wage do kazdego szczegolu operacji i dbal o moja mame przez caly okres leczenia szpitalnego; przychodzil codziennie by sprawdzac stan szwow pooperacyjnych, monitorowal postep w chodzeniu, okazywal empatie i troske. Wysoka kompetencja Pana Dr. Junga wzbudzila pelne zaufanie mojej mamy do lekarza i przyczynila sie do sukcesu operacji. Pan Dr. Jung jest wybitnie wyksztalconym, unikalnie doswiadczonym i ogromnie utalentowanym specjalista, a jako czlowiek jest niezwykle bezposredni, otwarty, zyczliwy, sympatyczny, cieply i bardzo dbajacy o pacjenta. Moja mama jest ogromnie wdzieczna za perfekcyjnie wykonana operacje i opieke Pana Dr. Junga, jest takze oczarowana wspaniala osobowoscia lekarza i poleca Pana Doktora Junga wszystkim swoim znajomym i nieznajomym.

Stocer
Wierzejewskiego11
Konstancin-Jeziorna

Nie znam lepszego specjalisty w Polsce. Konkretny !! Wyrozumiały !! Panie Docencie dał mi Pan druga szansę na lepsze życie !! DZIĘKUJĘ !

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer sp. z o.o.
Wiarzejewskiego 12
05-520 Konstancin-Jeziorna