Lekarze Chirurg ortopeda

{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Ortopeda
                                       dr n. med. Adrian Błasiak

dr n. med. Adrian Błasiak

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Jestem po artroskopii barku i pod dalszą opieką doktora. Szczerze polecam! Znakomity specjalista i wyjątkowy człowiek.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 4239, 'name': u'Konin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

Stomatolog dziecięcy, Technik dentystyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIS Spółka z o.o.
Kondratowicza 18 lok. 423
03-285 Warszawa

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ...

lek. med. Maciej Leciejewski

Medicomplex
Konopnickiej 33
62-050 Mosina

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz
                                       lekarz Marcin Madej

lekarz Marcin Madej

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Doktor Marcin jest wyjatkowy, ma czas dla pacjenta, jest zawsze dostepny, bardzo dociekliwy, bada wszytko co mozliwe aby ustalic wlasciwe leczenie, ma holistyczne podejscie do pacjenta, a przy tym odznacza sie wysoka kultura osobista i ogromnym szacunkiem do czlowieka … ogromna wiedza i doswiadczenie, lekarz z powolaniem. Zalezy mu na pacjencie. Wielki szacunek i polecam wszytkim ktorzy chca pozostac przy zdrowiu i zyciu!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Dariusz Giełzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Medyczne Hygea
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
43-100 Tychy

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel

lek. stom. Kinga Golonka

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia 24H Sobieskiego
ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Cudowny człowiek - lekarz. Profesjonalista i jednocześnie mega empatyczny, ze zdrową dawką humoru, skraca dystans lekarz-pacjent. Byłam 13.04.2023 na pierwszej wizycie (onkologiczna sprawa) pełna obaw i lęków, a podejście Pana doktora sprawiło, że wyszłam z gabinetu uskrzydlona, pełna optymizmu i wiary w powodzenie leczenia. Gorąco polecam Od dzisiaj to mój ulubiony Anioł
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Perfect Smile Clinic
Konopnickiej 10
80-170 Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Warszawa

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Ortopeda
                                       lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Nie spotkałem dotąd takiego lekarza. Owszem, z pewnością ma on duże kwalifikacje zawodowe, wprawną rękę i nie wątpię, że umie szybko podejmować trudne decyzje. To jednak wiedziałem już przed wizytą, odwiedziwszy jego skromną, lecz bardzo rzeczową i pożyteczną witrynę - w moim przypadku to właśnie ona zadecydowała o wyborze potrzebnego mi specjalisty. Mile zaskoczyła mnie natomiast jego prostolinijność (nie byłem jej pewien) i - jeśli można to tak ująć - ...
Opinia dodana przez: Paweł Zelwan
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Katedra i Zakład Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-081 Lublin

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.
Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
{'id': None, 'name': u''} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11
00-171

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Marek Rocławski

Ortopeda, Traumatolog

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Doskonały profesjonalista, który łączy wyjątkowy poziom kompetencji, wnikliwości,perfekcji z empatią do pacjenta. Tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,poświęcony czas,uprzejmość jest na najwyższym poziomie. Od co najmniej 10 lat nie mogłam znaleźć pomocy przy okropnych bólach kręgosłupa( rwa kulszowa). Dzięki temu ,że trafiłam pod opiekę p. doktora zrozumiałam, że można żyć bez ciągłego bólu.Uzyskałam dokładne informacje co się dzieje , jak można pomóc i co może zadziać się w przyszłości. Wykonany przez ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Ogromnie polecam dr Tomasza Dohnala. Jest bardzo dobrym, sympatycznym, bardzo cierpliwym lekarzem, nawet w trudnych momentach pracy ze mną. Moje zęby były zaniedbane, osłabione i wymagały długiego leczenia. U dr Tomasza leczyłam zęby zachowawczo, kanałowo, protetycznie, miałam również wykonywane zabiegi chirurgiczne. Na koniec przeszłam metamorfozę uśmiechu. Polecam. Jestem bardzo zadowolona! :)
Opinia dodana przez: Natalia
                                       dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!
                                       dr n. med. Jarosław Bednarczyk

dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Lekarz który wzbudza zaufanie co jest niezwykle ważne bardzo kulturalny i profesjonalny serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Tomasz Tytuła

lek. med. Tomasz Tytuła

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3
30-219 Kraków

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Zuzanna