Lekarze Chirurg ortopeda Szczecin

lekarz Andrzej Sowiński

Ojca Bejzyma 8/7
70-391 Szczecin

Bardzo dobry lekarz, miałam noge w kostce skręconą z naderwaniem ścięgna. Miły bardzo dobrze podchodzi do pacjenta i spokojnie.

lekarz Sławomir Archimowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Jaroslaw Tribull

Chirurg plastyczny

Chirurgia Plastyczna
Berlin Kurfuerstendamm 69
Szczecin

Sympatyczny lekarz i kompetentny specjalista. Operowalam sie u niego w Berlinie pare razy (piers, nos, chirurgia intymna) i jestem bardzo zadowolona. Mimo duzej odleglosci (mieszkam daleko za granica) oplaca sie.
Opinia dodana przez: E-Milia

lekarz Bartosz Kujawa

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Nie radzę skręcać sobie kostek, ale jeśli już polecam udać się do Pana Bartosza :) W zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć kontuzje i jak się z nimi obchodzić.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Hanna Krysiak

Chirurg szczękowo twarzowy, Dermatolog

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego się leczyłem. Wybitny specjalista a do tego przesympatyczna kobieta. Niestety teraz chyba już nie przyjmuje, jest na emeryturze. Takich lekarzy już dzisiaj nie ma.
Opinia dodana przez: Jan Marek

lekarz Mirosław Halczak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Reduty Ordona 22/1
71-202 Szczecin

Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu, a do tego jeszcze troskliwy i uprzejmy człowiek. Przeszedłem u Pana Doktora 2 operacje i byłem zbudowany jego kompetencjami zawodowymi, sposobem tłumaczenia wszystkich aspektów zabiegu i troską o to, co z pacjentem dzieje się już po operacji. Podejście Pana Doktora, sprawia, że nawet nieprzyjemny zabieg nie jest tak straszny, jak się wydaje. Polecam z całego serca i tą drogą bardzo Panu dziękuję za ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Siniarski

lekarz Jerzy Sieńko

Chirurg ogólny, Transplantolog

Swarożyca 15/6
71-601 Szczecin

Bardzo pomocny i pełen empatii lekarz. Nie będę się wypowiadał na temat jego kolegów z oddziału, bo internet nie lubi takich słów. Dziękuję panie doktorze za wsparcie w trudnym czasie... mojej żonie.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Elżbieta Gawrych

Chirurg dziecięcy

Jagiellońska 34a lok. 2
70-382 Szczecin

pani doktor o wielkim i czułym sercu mialam okazje sie przekonac od niemowlaka mnie leczyla i bardzo pomogla gdyby nie ona nie wygladala bym dzisaj tak jak wygladam bardzo jej z calego serca dziekuje tego nie da sie wyrazc slowami chciala bym jej osobiscie podziekwac ale niestety nie mam namiaru do pani doktor
Opinia dodana przez: magdalena jedrzejewska

lekarz Łukasz Terenowski

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Witam,jestem właśnie miesiąc po przeprowadzonej operacji dysektomii L5/S1 oraz stabilizacji miedzytrzonowej ALIF która wykonał Pan Doktor. Opieka przed jak i po operacyjna profesjonalna. Pan Doktor w pełni zrozumialosci wytłumaczył co mnie czeka przed i po operacji,jak całość wyglada. Nie zostawił nigdy bez upewnienia czy wszystko zrozumiałam. Operacja w pełni zakończona powodzeniem. Pan Doktor bez problemu przyjmuję na konsultacje nawet mimo braku miejsca w rejestracji. Chciałbym powiedzieć że z głębi serca ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Jolanta Cecerko

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Centrum Zdrowia Neurochirurgia
ul. Lompy 7A
71-669 Szczecin

Bardzo dobra Pani dr ,miałem mieć w 2005 roku operację kręgosłupa -do tej pory chodzę o własnych siłach dzięki Pani dr Cecerko. A jest już Lipiec 2015 roku.Oby więcej takich lekarzy było. Bardzo za to dziękuję Pani doktor .Wiesław Józefowicz.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Piotr Sielicki

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Bartnicza 32/1
71-487 Szczecin

Tak lekarz powinien traktować pacjenta...jak człowieka.Pierwszy raz spoktałam się z takim ludzkim podejściem do pacjenta.

lekarz Konrad Dobiecki

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji
Modra 86A
71-220 Szczecin

Bardzo dobry ortopeda i empatyczny człowiek. Leczę się u doktora ponad 15 lat. Jestem po endoprotezie stawu kolanowego Noga przestała boleć i puchnąć. Był okres kiedy musiałam chodzić do P. doktora 2, 3 razy w miesiącu na ściąganie wody z kolana. Po operacji wszystko minęło (operacja była w 2015 r.) Pan doktor także uwolnił mnie od bólu kręgosłupa z którym zmagałam się przez wiele lat. W tej chwili odwiedzam ortopedę ...

lekarz Paweł Jakszuk

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Elżbieta Polańska

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Super lekarz,bardzo dobry fachowiec oraz świetne podejście do pacjentów.Polecam Panią Polańską. Były pacjent.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ortopeda
                                       dr Paweł Bąk

dr Paweł Bąk

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Cieszę się, że miałam okazję operować stopy u dr Bąka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wysoki profesjonalizm. Dr Bąk jest świetny lekarz, uprzejmą, taktowną i uważną osobą, która bardzo dobrze traktuje pacjentów. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Natalia

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

dr n. med. Jerzy Szyndel

Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Laser
Batalionów Chłopskich 49a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. W zeszłym tygodniu odwiedziłem gabinet doktora Jerzego. Miałem do usuniecia górną piątkę. W tle słyszałem swoją ulubioną rockową muzykę, i to już mnie odprężało i dawało dużo spokoju... Przed zabiegiem lekarz dokładnie wszystko wytłumaczył, co bedzie robił i nie ukrywam że po rozmowie było mniej stresu. Po wszystkim tak naprawde można szybko zapomnieć, bo w moim przypadku nie było ani dnia z bólem. Teraz czekam tylko na ...
Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Rafal Ucinski

Chirurg onkolog

zachodnopomorskie centrum onkologiczne
Szczecin

Poznać w trudnych chwilach TAKIEGO CZŁOWIEKA i być pod opieką TAKIEGO LEKARZA to szczęście i zaszczyt. Jego podejście do pacjenta, ogromna życzliwość,cierpliwość i opanowanie, takt i kultura osobista wzbudzają zaufanie i dają poczucie bezpieczeństwa a kompetencje, które posiada pozwalają patrzeć w przyszłość optymistycznie. Polecam

lekarz Adam Żółkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Szczecin

Szczerze polecam tego lekarza, pomógł mi w krytycznym momencie mojego życia, zdiagnozował poważny problem, który zbagatelizowali inni znani szczecińscy, ortopedzi i neurolodzy. Kompleksowo potraktował problem i skazał możliwości oraz skierował mnie na niezbędne konsultacje. Śmiało mogę powiedzieć, że dziś funkcjonuję także dzięki niemu. Agnieszka Demska