Chirurg Ortopeda Toruń

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz ,opowiedział dokładnie wszystko ,dziecko zostało zbadane również bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolona .Pan Doktor bardzo miły oraz uprzejmy nastawiłam się na krzyki i płacz dziecka a tu niespodzianka -niesamowite podejście do dzieci!Polecam!

Opinia dodana przez: ewa

Prywatny Gabinet Lekarski
ul Klonovica 19
87-100 Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Nie jestem i nie byłem pacjentem Pana doktora, ale pacjentką była i jest moja mama. Pan dr dwukrotnie ją operował po złamaniu kości udowej wstawiając endoprotezy. W obu przypadkach operacja dała pozytywne rezultaty pomimo znacznego wieku mamy, bo ma 88 lat. Pan dr udzielał mi wszystkich informacji dotyczących stanu zdrowia oraz dalszego leczenia w ramach rehabilitacji poszpitalnej. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia oraz kontaktu z doktorem. Zaznaczam, że mama korzysta z opieki lekarskiej dr Tury tylko w ramach NFZ, a nie prywatnie

Opinia dodana przez: Jerzy

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Kompetentny, miły lekarz, wnikliwie zajął się moim problemem, bardzo mi pomógł.

Kompetentny, miły lekarz, wnikliwie zajął się moim problemem, bardzo mi pomógł.

ulica Szeroka 25

Jest wspaniałym lekarzem sympatyczny i uprzeimy operował mnie i jestem bardzo

Jest wspaniałym lekarzem sympatyczny i uprzeimy operował mnie i jestem bardzo

Jest wspaniałym lekarzem a tagże opiekuńczy mam wymienione obydwa biodra i jestem zadowolona gdybym miała przeiść następną operacie napewno byłby to Muszyński i zato bardzo dziekuie

zadowolona w

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

byłam u dr.Jaraczewskiego dziś , na oddziale w szpitalu. Z wizyty jestem bardzo zadowolona , dostałam wystarczające informacje na temat mojego schorzenia. Lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie i wzbudził zaufanie.
K.D

K.D

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Gdy zgłosiłem się z urazem łokcia, pan doktor przepisał mi maść - Venoruton...A i do tego potrzebna mu była pomoc w postaci wymiętej kartki na której miał wypisana jakąś listę leków. Lepszej porady lekarskiej udzieliłby każdy jeden technik farmacji w aptece. Zdecydowanie odradzam wizyte!!!

lekarz Jan Mazur

Chirurg dziecięcy, Ortopeda