Chirurg Plastyczny W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN

Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 miesiace i moje zycie jest cudowne nosze odziez ,ktora wczesnie powodowała otarcia .Nie mam zadnej blizny ani sladu ,ze cos mialam robione.Poza tym ,ze wargi są teraz nie dosyc ,ze krociutkie to i maja ladny rozowy kolor.Zaraz po zabiegu po odczekaniu jakis 4 godzin wrocilam sama do mojego miejsca zamieszkania .Oczywiscie na poczatku trzeba bardziej sie oszczedzac nie siedziec lepiej pozycja lezaca ,chcodzic tez malo .Poprostu nie przemeczac sie tak prze ok 3 tyg zeby sie cos nie stało z ta rana .Sama rana nie boli troche tylko czasem szczypało ,ale to tez byly szwy.Chce goraca polecic Pania MAŁGORZTAĘ KUŻLAN JEST WSPANIALA KOBIETA JUZ PO MINUCIE CZULAM SIE U NIEJ JAK U DOBREJ KOLEZANKI .CO WIECEJ JEST SWIETNA W TYM CO ROBI.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Piastów 16
Września

Super człowiek i super lekarz wszystko dokładnie tłumaczy co i jak nie kryje przed pacjentem ewentualnie możliwych komplikacji i przede wszystkim nie przesadza z rozmiarem.Pan doktor stara się zrobić taki rozmiar piersi aby jak najlepiej pasował do sylwetki kobiety. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduje się na jakiś zabieg to tylko u Pana Doktora.

Zadowolona pacjentka .

Zadowolona pacjentka .

Luxmed
Poznań

Rzeżnik, nie chirurg. Ponad rok temu zrobił mi korektę powiek górnych. Operacja poskutkowała lekką poprawą wyglądu powiek (daleką od spodziewanej) i OKROPNYMI I WIELKIMI BLIZNAMI. Na lewym oku blizna sięga skroni!!!To była moja jedyna operacja plastyczna, więc nie wiedziałam dokładnie czego się spodziewać. Teraz wiem, że doktor Ibrahim "odwalił robotę". Konsultacja przedzabiegowa była pośpieszna, doktor wydawał się znudzony rozmową ze mną (trwała może trzy minuty). Podczas operacji asystowali mu pielęgniarze z Azji, którzy w ogóle nie mówili po polsku i słabo po angielsku. Bardzo mocno uciskali moje oczy, żeby wyjąć woreczki tłuszczowe, musiałam prosić doktora o zwrócenie im uwagi. Doktor zainterweniował, ale siniaki miałam przez cały miesiąc. Recepcjonistka poinformowała mnie przed zabiegiem, że dostanę tzw.niebieską pigułkę na zobojętnienie, jednak nikt mi jej nie podał. Zabieg był przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, więc nie czułam bólu, ale czułam dotyk i ucisk i byłam w pełni świadoma przez cały czas, niestety nie było to najmilsze doświadczenie. Ale to jescze nic. Najgorsze, że moje powieki wyglądają, jakby przypadkowo pocięte. Blizny różnią się położeniem i długością. Teraz już rozumiem, że szwy nie zostały właściwie nałożone. Dlatego na powiekach mam wklęsłe blizny idące w kierunku skroni, są nierówne, jedna jest dłuższa i leży wyżej od drugiej. Od ponad roku próbuję zabiegów laserowych, kremów, maści itp. Niestety wzystko to pomogło tylko trochę. Najprawdopodobniej beędę musiała przejść zabieg rewizyjny. Doktor Ibrahim mnie oszpecił i nie wykazał żadnej chęci pomocy po zaistniałej sytuacji. Stwierdził, że to moja wina, bo mam zaburzenia produkcji kolagenu. 3 lekarzy chirurgów u których byłam na konsultacji w sprawie operacji rewizyjnej, nie potwierdziło jego opinii. Nie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Pacjentka81 anetamatewska

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg plastyczny, Chirurg onkolog

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się bezpiecznie -świadoma iż trafiłam w dobre ręce. Jednak sam efekt zabiegu przeszedł moje najśmiejsze oczekiwania. Pan doktor to prawdziwy artysta !!! Moje piersi są idealne - wyglądają naturalnie, nie widać blizn, a rekonwalescencja okazała się zaskakująco szybka. Ponadto po samym zabiegu na każdym etapie rekonwalescencji zostałam otoczona uwagą i fachową opieką również po powrocie do domu. Fantastyczny personel mimo pełnego profesjonalizmu, zawsze hojnie obdarowywał mnie poczuciem humoru i uśmiechem. To niesamowite jak sprawnie i bezstresowo uzyskałam tak wspaniałe piersi.
Zdecydowanie POLECAM

Opinia dodana przez: Kinga

Chirurgia Plastyczna Joanna Kurmanow
Gorczyczewskiego 7 lok. 1
60-111 Poznań

Pani dr 30 stycznia br przeprowadziła u mnie zabieg powiększenia piersi. okazała się doskonałym specjalistą. Szczerze polecam.

os. Raczyńskiego 15/7
Swarzędz

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki o swoją sylwetkę, bo dieta proszę Państwa nie załatwiła wszystkiego. Im więcej chudłam tym bardziej były widoczne zwiotczałe, zwisające dwie fałdy skórne (jedna pod biustem a druga pod brzuchem). Efekty diety przez nadmiar skóry nie wyglądały tak jakbym sobie tego życzyła. Zaczęłam marzyć, że wspaniałym zakończeniem byłoby pozbycie się nadmiaru skóry. A od marzeń wszystko się zaczyna. Z ciekawości zaczęłam przeglądać strony internetowe dot. tej problematyki. Ponieważ potrzebowałam profesjonalnej porady, a pracuję w Swarzędzu, znając opinię o tamtejszej placówce chirurgii plastycznej. Weszłam na stronę: http://www.chirurgica-plastica.com/polska/index.html. Przeczytałam ofertę zabiegów i zapoznałam się z sylwetką Doktora nauk medycznych Wojciecha J. Chiciaka. Szukałam profesjonalisty, osoby doświadczonej i cenionej w swoim zawodzie. Umówiłam się telefonicznie na konsultację. Pan Doktor jak tylko na mnie spojrzał od razu powiedział, że nie ma szans na zlikwidowanie takiego nadmiaru skóry poprzez dalszą dietę, czy ćwiczenia. W grę wchodzi tylko operacja korekcyjna wiotkich powłok brzucha. Nigdy nie byłam operowana, więc zabieg budził we mnie lęk, a po tym jak lekarz zademonstrował jak mogę wyglądać po, nie było już o czym mówić. Uwaga cena zabiegu nie jest tak drastyczna, jak opisują to różne gazety. A obejmuje ona pobyt w klinice przez 2 doby i pełne wyżywienie. Sam zabieg trwał 3 godz. i 45 min., bo było przy mnie co robić (w czasie operacji okazało się, że mam przepuklinę pociążową z którą nieświadomie chodziłam 2 lata!). Chirurdzy, Pani anestezjolog, pielęgniarki z Centrum Medycznego przy ul. Jasielskiej w Poznaniu byli wspaniali. Opiekowali się mną cały czas. W czasie zabiegu do którego zostałam znieczulona zewnątrzoponowo (zastrzyk w kręgosłup, od biustu w dół nic nie czułam, ale byłam w pełni świadoma). Puszczono mi nawet muzykę relaksacyjną. Nie bałam się, ponieważ Pan doktor Chiciak wyjaśnił mi po kolei co się będzie działo. Już w kilka godzin po zabiegu wstałam (z pomocą pielęgniarki) i poszłam siusiu oraz na spacerek korytarzami kliniki. Do domu, a dokładniej do samochodu doszłam już o własnych siłach. Nie odczuwałam żadnego dotkliwego bólu. Nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. Uwaga! A teraz najważniejsze. „Mój” lekarz W. J. Chiciak był i jest (2 tyg. po zabiegu) do mojej dyspozycji. Opieka pooperacyjna obejmuje wizyty domowe lekarza – bez dodatkowych opłat!!! W domu miałam ściągane szwy, a później dreny. Gdy tylko coś mnie zaniepokoiło wystarczył jeden telefon a odpowiedzią była konsultacja telefoniczna lub lekarz przyjeżdżał do mnie. Za co bardzo mu wraz z mężem dziękujemy;) Teraz chodzę sobie w miarę swobodnie, blizna goi się bardzo dobrze i mój nowy pępek też. Nie dźwigam, bo do 6 tyg. nie wolno mi tego robić. Wczoraj pojechaliśmy z mężem „w miasto” i czułam się rewelacyjnie w elastycznej bluzeczce. O właśnie dzwoni do mnie Pan Doktor W. J. Chiciak z pytaniem jak się czuję i czy wszystko w porządku
Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, bo dość masz upokorzeń oddaj się w ręce sprawdzonego lekarza – DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH WOJCECHA J. CHICIAKA tel. kontaktowy 601 721 725.
Monika

dr Wiesława Ratajczak

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

MedKorekta
ul. Źródlana 31
60-642 Poznań

Jest profesjonalna w tym co robi. chociaż sprawia wrażenie niedostępnej, efekty jej pracy są fascynujące ..... usuwała mi znamiona nic po nich nie zosatło

Poliklinika Chirurgii Plastycznej i Okulistyki NZOZ
ul. Tęczowa 3
62-090 Kobylniki, Elżbieciny

Miałam u doktora Stępniewskiego całkowitą korektę nosa. Jestem cztery lata po zabiegu. Mój nos nie jest idealny (trudno mi stwierdzić czy to 'wina' doktora czy nieznacznego przerostu chrząstki w miejscu łamania kości) ale oglądając zdjęcia 'przed' i 'po' - efekt 'po' zabiegu jest nieporównywalnie lepszy, nos bardzo pasuje do twarzy i co najważniejsze nie wystąpiły żadne zdrowotne komplikacje.

dr n. med. Tomasz Dydymski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Spółdzielców 1
57-320 Polanica-Zdrój

Dydymski T.operował mnie kilka miesięcy temu. Traumatyczne przeżycie - nieudana operacja, a później mnóstwo kłopotów i trauma. Jestem już po operacji poprawkowej. Trudno było następnemu lekarzowi, naprawić to,co zniszczył Dydymski. Jest lepiej, ale czeka mnie jeszcze jedna operacja. Dydymski T., to dla mnie przede wszystkim rażący brak kompetencji, skrajna nieodpowiedzialność i chirurgiczne niechlujstwo !!!

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Piotr Skupin