Chirurg Plastyczny Gryfice

Wolny termin: 23 Lip o 14:30. Sprawdź inny. # 1
Chirurg plastyczny Gryfice dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Niechorska 27
Gryfice

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Opinia dodana przez: Anna

Medicam
72-300 Gryfice

Super lekarz! W szpitalu w Gryficach operował mi ginekomastę i jeste bardzo zadowolony. Bardzo zaangażowany w pracę i opiekę nad pacjentem. Dobrze że akurat do niego trafiłem bo czytając opinię innych pacjentów nie każdy tam taki jest. Efekt pooperacyjny doskonały!

Opinia dodana przez: Wojciech

Klinika Piotrowiak

Gryfice

Świetny lekarz, rewelacyjny specjalista. 100% zaangażowania w to co robi, zawsze służy pomocą oraz poradą. Jest to lekarz dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Osoba naprawdę godna polecenia.

Opinia dodana przez: Asia

Ośrodek Dializ Nr 5 w Gryficach