Lekarze Chirurg plastyczny Gryfice

{'id': 32238, 'name': u'Gryfice'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Niechorska 27
Gryfice

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Krzysztof Piorun

72-300 Gryfice

Po latach niezadowolenia z wyglądu moich powiek, w końcu postanowiłem zrobić coś dla siebie i poddać się plastyce górnych i dolnych powiek. Efekty przerosły moje oczekiwania! Teraz patrząc w lustro, widzę młodszą i bardziej promienną wersję siebie. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: SigmaDD2

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

72-300 Gryfice

byłam u dr.Kowalskiego w czerwcu 2022r, ponieważ mam problemy z kręgosłupem. nie spodziewałam się że muszę przejść operację. Ku mojemu zaskoczeniu termin operacji został ustalony błyskawicznie. Pan doktor szczegółowo i przystępnie wszystko mi wytłumaczył. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo za 2 dni idę do szpitala. Pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To prawda, że jest miły i cierpliwy. Odpowiedział na moje pytania. Nie mam wątpliwości, że jest ...
Opinia dodana przez: lucyna sibińska-falencka

Michał Piotrowiak

Klinika Piotrowiak
Gryfice

Świetny lekarz, rewelacyjny specjalista. 100% zaangażowania w to co robi, zawsze służy pomocą oraz poradą. Jest to lekarz dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Osoba naprawdę godna polecenia.
Opinia dodana przez: Asia

lek. med. Mateusz Knakiewicz

Medicam
72-300 Gryfice

Super lekarz! W szpitalu w Gryficach operował mi ginekomastę i jeste bardzo zadowolony. Bardzo zaangażowany w pracę i opiekę nad pacjentem. Dobrze że akurat do niego trafiłem bo czytając opinię innych pacjentów nie każdy tam taki jest. Efekt pooperacyjny doskonały!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Fabian Urban

72-300 Gryfice

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi i ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

lekarz Piotr Dobrosolski

ulica Bursztynowa 17
72-300 Gryfice

Jest to najlepszy chirurg na jakiego trafiłam. Jest miły ,uprzejmy ,delikatny. Mogę polecić z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Adam Jakubowski

Wałowa 2c
Gryfice

He is polite, listen to the patient, orders the right tests and explains to the patient the disease, investigstion and treatment.
Opinia dodana przez: Naftal Kileng

lekarz Andrzej Miczko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Słowiańska 21
Gryfice

Wspaniały lekarz. Te dwa słowa powinny wystarczyć ale skoro musi być minimum sto znaków to napiszę, że jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu, pracowitości oraz zwykłej ludzkiej uprzejmości.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Jan Milewski

Przestrzenna 1
Gryfice

Jako dziecko byłam pacjentką doktora Milewskiego. Miałam bardzo poważne złamanie prawej dłoni i dzięki jego fachowości udało się uratować rękę od amputacji. Zajął się mną nie tylko jako lekarz ale też wzbudził moje dziecięce zaufanie jako ciepły i sympatyczny człowiek. TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK, GENIALNY CHIRURG i REWELACYJNY FACHOWIEC !!!! Z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!!

lekarz Ireneusz Jaśkowski

Chirurg ogólny, Urolog