Lekarze Chirurg stomatolog Białystok

lek. dent. Katarzyna Kozłowska

Stomatolog dziecięcy

Brukowa 28a/12
15-889 Białystok

Pani Kasia najlepszym stomatologiem u jakiego byłam! Do gabinetu 1dentysta trafiłam dzięki siostrze, która również jest wierną pacjentką. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, zdarzyło się nawet że Pani Kasia czekała na mnie "po godzinach" gdy zadzwoniłam z pytaniem kiedy najwcześniej mogę wpaść bo boli mnie ząb. Pani Kasia leczy zęby porządnie, nie ma mowy o konieczności robienia poprawek jak u niektórych dentystów. I co najważniejsze- zna ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Grażyna Bernacka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

Bardzo mila sympatyczna , super podejscie do pacyjeta duzo empatii i cierpliwosci w obec kazdego pacyjeta i wytlumaczeniu co z czym ,, sie je,, jest OK
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Anna Szypulska

Stomatologia Predko-Engel
ulica Jerzego Waszyngtona 22/19
15-304 Białystok

Pełny profesjonalizm. Strach odszedł w niepamięć a moje życie zmieniło się na lepsze. Doskonały dobór asystenta stomatologicznego ☺. Polecam!
Opinia dodana przez: Hubert
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

lek. dent. Agnieszka Masłowska

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Bardzo miła obsługa.Pani doktor emanuje ciepłem wzbudza zaufanie.Kompetencje zawodowe najwyższej klasy.Polecam!

dr hab. Witold Olanski

Chirurg dziecięcy

waszyngtona
Białystok

witold olanski to najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznalam.wielki szacunek dla pana doktora.
Opinia dodana przez: siebkon

lekarz Arkadiusz Woźniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Zdrowia MEDYCYNA Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 39
15-482 Białystok

Wybitny Lekarz i Człowiek! Pacjent, który trafia do Pana Doktora jest szczęściarzem. Ogromna empatia, kompetencja i szacunek dla chorego.

lek. dent. Irena Daniszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 5
15-349 Białystok

Bardzo kompetentna i przyjazna pacjentowi. Wystawiłem najwyższe oceny. Miałem trudny wielogodzinny zabieg. Życzę każdemu aby był leczony w takich warunkach i przez takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Elżbieta Domanowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Konrada Wallenroda 6
15-132 Białystok

Świetny lekarz stomatolog i ortodonta. Korzystałam z usług Pani Doktor jeszcze dwa miesiące temu....niedawno byłam u niej z dzieckiem. Dr Ela ma niespotykanie dobre podejście i świetny kontakt z Kasią. Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Roman Bandurski

Modlińska 8c/2
15-066 Białystok

wspolczesny doktor Judym... ludzki. traktujacy pacjenta podmiotowo. rozmawia intetesuje sie.... uratowal mi zycie i .... Doktorze, nigdy Pana nie zapomne.....
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Irena Olszańska

ul. Storczykowa 5/119,120,121,122
15-644 Białystok

Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Godna polecenia ,takich lekarzy jak najwięcej.Jestem pacjentką od wielu lat ,nigdy nie zmienię na innego
Opinia dodana przez: Celina

lek. dent. Agnieszka Mitrosz

Dubois 5
15-349 Białystok

Polecam wszystkim bardzo bardzo!

lek. dent. Katarzyna Litwin

Legionowa 9A
Białystok

Nie spodziewalem sie ze usuniecie zeba moze byc takie empatyczne. Pani dr zaproponowała usunięcie jednego zęba(mam 4 osemki do wyrwania), po usunieciu spytala sie czy mam sily na drugiego, poradzila sobie z nimi szybko(korzenie byly proste na szczęście). Opowiadała jak bedzie wyglądała cała procedura, troche rozluznila atmosfere gadka:) Chcialbym trafic na trzecią osemke do tej doktor.
Opinia dodana przez: Szczepan

lek. dent. Piotr Jacuński

Brzozowa 1
15-809 Białystok

Wspaniały profesjonalista.Bardzo życzliwy i miły . Dziekoje Panie Doktorze za poświęcony mi czas w niedzielę.
Opinia dodana przez: piotr

lek. dent. Karolina Rydzewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgii Ogólnej Ortopedia i Traumatologia
ulica Ireny Białówny 11
15-437 Białystok

Sprawna i profesjonalna obsługa. Duże zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i troski o moje problemy stomatologiczne :) Bezboleśnie przeprowadzony zabieg zachęca do ponownej wizyty bez obaw o jej przebieg. Zaangażowanie i wspólpraca z asystentką dopełnia obrazu profesjonalisty. Bardzo, bardzo dziękuje. Z czystym sumieniem polecam ! !
Opinia dodana przez: Aga

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Tomasz Chmaro

Gródecka 1a
15-501 Białystok

Najlepszy stomatolog jakiego znam!!! Konkretny , nie naciąga! Nowoczesny gabinet, sprzet....Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Beata Mackiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Beata Mackiewicz
Legionowa 3/44
15-099 Białystok

Nie sposób przecenić Pani Doktor, pod każdym względem !. Profesjonalizm, stosunek do pacjenta, komfort leczenia, etc., jednym słowem - wszystko na ocenę celującą!!! Polecam i gwarantuję satysfakcji, - stały pacjent
Opinia dodana przez: Tomasz