Lekarze Chirurg stomatolog Białystok

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Eva-dent
Kołłątaja 26
15-774 Białystok

Chciałbym serdecznie podziękować Pani dr Ewie za pomoc i umiejętne pokierowanie leczeniem mojego zęba. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Marcin Rutkowski

Komarowa 50
15-682 Białystok

Trafiłam do lekarza z polecenie i wiem że był to trafny wybór. Pan Doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta.
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Joanna Safiejko

15-187 Białystok

Trafiłam niedawno do pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą, leczenie przebiega szybko i sprawnie. Umówiłam się już na kolejną wizytę. Gorąco polecam panią doktor. Ania
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Barbara Bielawska

szpital MSWiA
Fabryczna 27
Białystok

Bardzo kompetentna, solidna i terminowa. Wykonane wypełnienia są estetyczne i starannie wykończone.
Opinia dodana przez: Zenon Gerent

lekarz Mirosława Badysiak-Siwicka

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Byłem u Pani stomatolog na kilku wizytach i jak do tej pory jestem zadowolony. Polecam tą osobę jak fachowca.

Wojciech Czubek

Lekarska Spółka Partnerska "CHIRURGIA"
Wołodyjowskiego 4 lok.U2
15-732 Białystok

Pana doktora Wojciecha Czubka poznałam w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku, w którym miała mieć miejsce moja operacja. Wstępnie miał ją przeprowadzić inny lekarz ale ostatecznie przeprowadził ją dr Czubek. Operacja udała się i jak mi później powiedziano nie było żadnych powikłań, chociaż operacja należała do tych trudnych.W kontakcie Pan Doktor był bardzo miły. Polecam. Przy okazji chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię o cały personelu Oddziału Chirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym ...
Opinia dodana przez: Jolanta
Czy bym go polecił? Z czystym sumieniem. Czy jest kompetentny? - jak najbardziej. A w dodatku świetnie tłumaczy jakie przygody w gabinecie mnie czekają. Szkoda, że takich lekarzy jest mało:-(
Opinia dodana przez: Patryk

prof. dr hab. Stanisława Zyta Grabowska

Chirurg plastyczny, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Marii Skłodowskiej-Curie 24A
15-276 Białystok

Wspaniała pani profesor. Profesjonalizm w każdym calu. Dziękuję za poświęcony czas, uprzejmość, cierpliwość
Opinia dodana przez: Wiesława

prof. dr hab. Hady Razak Hady

CARELLA Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej
al. 1000 Lecia P. P. 10 lok. 2B
15-111 Białystok

Jakiś czas temu przypadkowo trafiłam do prof. Hady'ego i dziękuję losowi, że trafiłam na takiego lekarza. Profesorze, dziękuję za wszystko, co było i z ufnością czekam na to, co będzie. Życzę wszelkiego dobra!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marzena Sulima

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ms-dental
Witosa 25 lok.5
15-660 Białystok

Jestem zadowolony z wizyt u Pani dr. Sulimy. Miła atmosfera,doradzi,wyleczy,zapobiegnie,wie co robi. Jak najbardziej na plus, polecam wszystkim. Ł.M.

Zyta Grygutis-Mroczkowska

Warszawska 81
Białystok

Polecam Pania Doktor ❤ Całe życie czekałam na taką stomatolog a panicznie boje sie dentysty Jest cudowna delikatna , spokojna ma niebiańskie podejście do pacjenta. Wyrozumiała i przede wszystkim 1000% profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Grzegorz Hubar

ulica Stołeczna 15/22
15-879 Białystok

Witam Leczę się u Pana doktora od dłuższego czasu. Zawsdze duża życzliwość . szereg wskazówek i profesjonalizm serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Lucyna Mierzyńska-Ładny

Protetyk, Stomatolog

dentine STOMATOLOGIA
Parkowa 14/83
15-224 Białystok

Dr Lucyna Mierzyńska-Ładny jest stomatologiem, który został powołany do tego co robi. Żaden lekarz nigdy wcześniej nie ocenił tak kompleksowo moich potrzeb w aspekcie uzębienia. Profesjonalizm oparty na analizie przeprowadzonego badania,w celu ustalenia przyczyny problemu z opcją wyjaśnienia możliwych opcji jego rozwiązania.Estetyczne przeprowadzony proces leczenia.Obsługa miła i rzeczowa, wyjaśniająca wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości. Widać, że praca dla personelu Dentine jest pasją. Przyjeżdżam do Dentine specjalnie z Warszawy i nie ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Ewa Matuszczak

Chirurg dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Świetna, konkretna Kobieta i specjalista! Dziękujemy Pani doktor! NIE TYLKO co do umiejętności tej lekarz ale podejście do dzieci ,rodziców a także jej uprzejmość bije AZ W OCZY,naprawdę lekarz z powołania .Moja córuś dzięki pani profesor odzyskała wiarę w lekarzy...dziekujemy pani profesor.merci
Opinia dodana przez: Marlenaolivia#bxl

lek. dent. Zofia Kostecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Palmowa 21
15-795 Białystok

Chodze od lat do Pani Zofi i zawsze jestem zadowolona z całościowego podejścia do zdrowia. Ceny sa bardzo przystępne w porównaniu z innymi klinikami w mieście.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Białostockie Centrum Onkologii
ulica Ogrodowa 12
15-027 Białystok

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.

dr hab. n. med. Anna Wincewicz-Pietrzykowska

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
M.Składowskiej- Curie 24A
15-276 Białystok

witam wczoraj usuwałem u pani dr 8ke była bardzo mocno schowana i był ciezki dostęp, byla to gorna 8ka . Sam zabieg trwał 30min pełne znieczulenie , nic nie bolało slyszałem tylko jak zab trzaska przy usuwaniu go ,po usunieciu pani dr zaszyla mi dziąsło i gaza na 30min . Potem czekałem na okrutny ból ktorym kazdy mnie straszył o dziwo go nie miałem do dzis a minelo 23 godziny ...

prof. dr hab. n. med. Józef Jethon

Radzymińska 5
Białystok

Witam. Miałam robioną operacje 8 marca przez Profesora. Operacja nosa, coś niesamowitego doktor potrafi zdziałać cuda. Zna się bardzo dobrze, ma doświadczenie i wiedzę w małym palcu. Przede wszystkim jest bardzo miły, kulturalny, a także odpowiedzialny i wyrozumiały. Z całego serca polecam profesora.
Opinia dodana przez: Zosia

Barbara Urban

Stomatolog, Ortodonta

Białystok

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia ortodontycznego u tej Pani. Po ponad 2 latach noszenia aparatu stałego i leczenia zgryzu otwartego (Pani doktor nie chciała usuwać ósemek) wada wróciła. W tym momencie muszę usunąć wszystkie ósemki i ponownie założyć aparat... Wizyty postrzegam jako stratę czasu i przede wszystkim pieniędzy.

lekarz Piotr Bednarski

Medrex
Krakowska 9
Białystok

Omijać z daleka…po jego leczeniu dłuższy czas nie mogłem dojść do siebie…naopowiadał mi bajek żeby tylko wydobyć kasę na szybkę drogę leczenie które wcale nie było potrzebne jak się okazało później.Do tego jescze chamstwo na każdej wizycie…
Opinia dodana przez: Taras Kuzmych