Jestem zadowolony z wizyt u Pani dr. Sulimy. Miła atmosfera,doradzi,wyleczy,zapobiegnie,wie co robi. Jak najbardziej na plus, polecam wszystkim. Ł.M.

A ja leczę się tu od wielu lat.To prawda,nieraz trzeba długo czekać,ale warto.To nie prawda,ze plomby wypadają.Ja noszę takie zakładane 10 lat temu i jest dobrze.Bardzo duzo pacjentów,nieraz doktor pracuje dużo.Mogę polecić,bo ufam i jestem pewien.Miła,solidna i wie,co robi.Polecam

Potwierdzam wxzesniejsza opinię...Plomby to bardzo krótkotrwała sprawa...Do roku i dzien dobry Pani ponownie.Kolejny mamkament diabelnie wpieniajacy to to że poza czekaniem mimo u,mówionej godziny, jest ciągłe zgadana z przychodzącymi znajomymi badź telefonicznie.W sumie cena za obsługę miłą,ale bez długotrwałego efektu bardzo wysoka i nieadekwatna do jakości.Kiedys blo inaczej,było solidnie i terminowo.Widać obrosła juz w piórka i tłucze kasę

Fachowo! Polecam! Bardzo miła i fachowa obsługa, przyjemna atmosfera, zainteresowanie klientem, ciekawy raport.

nigdy więcej plomby to istna tandeta po pół roku wypadają za uprzejmość nie polecam zapłaty 280 zł, lepiej przejść się na masarz

największym minusem jest to że są duże opóźnienia. Rzadko udaje się być przyjetym o umówionej godzinie

Wszystko super poza tym, że zrezygnowałem z usług dr. Sulimy kiedy okzało się że nie otrzymam znieczulenia o które prosiłem, gdyż Pani dr. boi się je podawać !!! Możliwe, że obecnie to się zmieniło. Mimo to uważam, ze to bardzo dobry lekarz, delikatny, uprzejmy a przede wszystkim świetny specjalista.

Naprawdę świetny lekarz. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Duże poczucie humoru i wieczny uśmiech na twarzy :) Zna się na tym co robi. Szczerze polecam!!