Stomatolog Dziecięcy Białystok

lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Baaardzo mi się podoba kiedy wszystko tłumaczy co robi, daje praktyczne wskazówki i uwagi, dzięki czemu mam do niego niebywałe zaufanie. Widać, że facet zna się na rzeczy, wszystko profesjonalnie i dokładnie. Atmosfera przyjemna, na luzie i bez napięć. Nawet mogę pokusić się o stwierdzenie, że wizyta u dentysty może być przyjemna ;) Polecam w 100 %

Brukowa 28a/12
15-889 Białystok

Pani Kasia najlepszym stomatologiem u jakiego byłam! Do gabinetu 1dentysta trafiłam dzięki siostrze, która również jest wierną pacjentką. Nigdy nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę, zdarzyło się nawet że Pani Kasia czekała na mnie "po godzinach" gdy zadzwoniłam z pytaniem kiedy najwcześniej mogę wpaść bo boli mnie ząb. Pani Kasia leczy zęby porządnie, nie ma mowy o konieczności robienia poprawek jak u niektórych dentystów. I co najważniejsze- zna się na rzeczy, potrafi nie tylko wyleczyć zęby, ale też wytłumaczyć przyczyny konkretnych problemów. A dodatkowo- jest baaardzo sympatyczną osobą! Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

RTG, Stomatolog dziecięcy

5 plus
wąska 15 lok 6
Białystok

Z Panią doktór już sie znam jako pacjent kilka lat.Zamuje się cała moją rodziną.Dzieciaki bez strach idą do niej n wizytę(choć początki były koszmarne dzięki innemu dentyście).Ja mam świetne wybielone zęby a żona bardzo ładne koronki.
Polecam w 100%.
Ona naprawdę wie co robi i ten nowy jej gabinet robi wiekie wrażenie i muszę powiedzieć że razem z siostrą stanowią super team.

Polecam w 100%.

lek. dent. Ewa Lachowska

Eva-dent
Kołłątaja 26
15-774 Białystok

Chciałbym serdecznie podziękować Pani dr Ewie za pomoc i umiejętne pokierowanie leczeniem mojego zęba. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Marzena Sulima

ms-dental
Witosa 25 lok.5
15-660 Białystok

Jestem zadowolony z wizyt u Pani dr. Sulimy. Miła atmosfera,doradzi,wyleczy,zapobiegnie,wie co robi. Jak najbardziej na plus, polecam wszystkim. Ł.M.

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11 A/17
15-024 Białystok