Lekarze Chirurg stomatolog Białystok

Beata Brzozowska

Sybiraków 1 lok. 4
15-107 Białystok

Wszystko super. Korzystam od lat. Z czystym sumieniem polecam. Musi być sto znaków, więc piszę dalej.
Pan doktor wyrywał mi skomplikowaną zablokowaną ósemkę - fachowe podejście, zero bólu i tylko lekka opuchlizna, a zabieg trwał niemal godzinę - dużo kucia i rozwiercania - a jednak mała opuchlizna i bez bólu. Polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Katarzyna Kozioł

Płaska
15-950 Białystok

Pani stomatolog Katarzyna Kozioł ma indywidualne podejście do pacjenta, do tego jest bardzo miła i sympatyczna. Cechuje ją pełen profesjonalizm i kompetencja. Udziela rzeczowych i wyczerpujących informacji dotyczących dalszego leczenia. Jakość usługi na najwyższym poziomie. Doktor Kozioł jest osobą godną zaufania- szczerze polecam !
Bardzo dobry specjalista.widać że sporo zabiegów już za nim.
Najlepszy dentysta. Przyjmuje w Nurze, ja dojeżdżam z daleka, ale na prawdę warto.!:) POLECAM PANA GRZEGORZA
Świetny fachowiec z długoletnim doświadczeniem, gorąco polecam. Obecnie przyjmuje w Poliklinice MSWiA na Ciepłej.

lek. dent. Katarzyna Błahuszewska

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

swietny stomatolog,duza wiedza,poczucie humoru,przypadla mi do gustu

lekarz Jerzy Napiórkowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne "Warszawska"
ul. Bukowskiego 1 lok. 2 (wejście od ul. Warszawskiej i Modlińskiej)
15-066 Białystok

Pan Doktor bardzo uprzejmy i kompetentny, byłam pierwszy raz w nowej przychodni, trochę się obawiałam, ale jestem zadowolona, nie musiałam czekać w kolejce, poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył i skierował na badania. Polecam wszystkim.

dr n. med. Marzena Prokopowicz

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad naszym mężem i ojcem Ś.P.Mikołajem Godunem.Zawsze służyła nam pomocą czy to na oddziale w szpitalu czy w przychodni. Nigdy nie odmówiła pomocy.Pani doktór serdecznie Pani dziękujemy. Wszystkiego najlepszego.

Magdalena Jakoniuk

Rehabilitant, Radiolog

Sienkiewicza 81/3
Białystok

W moim odczuciu kompetentna i konkretna osoba. Mimo,że wizyta była prywatna a leczenie dopiero rozpoczęte i nie wiem jaki będzie jego ostateczny koszt nie wyczułam u pani dr próby podlizywania się w celu osiągnięcia zysku.Poza tym nie nachalnie miła, a przy tym ładna osóbka. polecam.

lek. dent. Jola Sułek

Classic
Białystok

osoba bardzo miła i kompetentna, potrafi nawiazać bezstresowy kontakt z pacjentem, bardzo angażuje się w oją pracę, zdecydowanie polecam

lek. dent. Urszula Paplińska-Varv

Bohaterów Monte Cassino 5/129
15-879 Białystok

Polecam panią Doktor to jedna z niewielu osób która nie owija w bawełne mowi tłumaczy a przede wszystkim z wieloletnim doświadczeniem lekarz :)
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

ulica Niedźwiedzia 69/110
15-531 Białystok

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: anna

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

Medycyna estetyczna, Protetyk

5 plus
wąska 15 lok 6
Białystok

Z Panią doktór już sie znam jako pacjent kilka lat.Zamuje się cała moją rodziną.Dzieciaki bez strach idą do niej n wizytę(choć początki były koszmarne dzięki innemu dentyście).Ja mam świetne wybielone zęby a żona bardzo ładne koronki. Polecam w 100%. Ona naprawdę wie co robi i ten nowy jej gabinet robi wiekie wrażenie i muszę powiedzieć że razem z siostrą stanowią super team.

dr n. med. Monika Budzanowska

Stomatologia Rodzinna Zębowa Wróżka
Gajowa 29
15-794 Białystok

To była kolejna wizyta i jak zawsze wyszłam zadowolona. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta. Usługi świadczone na wysokim poziomie, indywidualne podejście do pacjenta, wygodny sposób umawiania wizyt i dogodne terminy. Szczerze polecam!!! Najlepszy fachowiec od uzębienia !!!! Profesjonalizm w 100%!!!
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Szczygieł

lek. dent. Ewa Szczygieł

Stomatolog Ewa Szczygieł
Św. Rocha 5 lok 3
15-879 Białystok

Urodzona i wychowana w komunistycznej Polsce zapewne jak i połowa mego pokolenia odziedziczyłam paniczny strach przed dentystą. Potem na emigracji koszty leczenia i brak czasu nigdy jakoś nie sprzyjały skorygowaniu utraconej ponad 20 lat temu „piątki”. Aż w końcu nadeszła wiekuista chwila by podczas kilkutygodniowych wakacji w moim rodzinnym mieście zająć się swymi perełkami. Wybrałam gabinet Dr. Szczygieł natychmiast po pierwszej wizycie, choć miałam wiele innych opcji. Niesamowicie szczegółowa konsultacja, ...
Opinia dodana przez: Ewa

prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha

Chirurg plastyczny

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Doktor Zbigniew Leo Giedrojć-Juraha był, jest i pozostaje światowej sławy specjalistą chirurgii plastycznej - pierwszym (i jak dotąd jedynym) polskim chirurgiem plastycznym wykształconym w kolebce chirurgii plastycznej, Wielkiej Brytanii. Jest Obywatelem Świata, stale mieszkającym w Holandii, operującym dotychczas (pomimo zaawansowanego już wieku) w wieku krajach europejskich (w tym także w Polsce) i w U.S.A. Od czasu ukończenia specjalizacji z chirurgii plastycznej potrafi absolutnie wszystko, co wchodzi w skład wszystkich technik ...
Opinia dodana przez: Lucjan Cezary

lek. dent. Mirosław Gorbacz

św. Rocha 10 (DH Pasaż) lok. 205
15-879 Białystok

Najlepszy dentysta w Bialymstoku i okolicach. Jestem pacjentem of 25 lat. Jakosc pracy nieporownywalna z innymi. Koronki i wypelnienia trzymaja siepo 20lat.

lek. dent. Bożena Kossakowska-Grzesiak

PRIMADENT
Witosa 36 lok. 120
Białystok

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną i wzbudza zaufanie. Była to moja kolejna wizyta. Nie ma problemu z kontaktem i ewentualną poprawką. Ogólnie miła atmosfera w przychodni, polecam.

dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Serdecznie NIE POLECAM, w nagłej sytuacji, zachęcona fantastycznymi opiniami postanowiłam zasięgnąć porady u Pana doktora. Nieco załamana gdyż nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc myślałam że lekarz z tak ogromnym doświadczeniem przynajmniej nakieruje mnie na jakiekolwiek "tory" w kierunku wyzdrowienia...Niestety, z uwagi że sytuacja wystąpiła dość nagle nie miałam możliwości umówienia się na wizytę (Pan doktor przyjmuje 2 dni w tyg. od 15 do 19 i tylko w ...
Opinia dodana przez: Ewelina