Chirurg Stomatolog Cieszyn

Jolanta Tessar

Stomatolog, Protetyk

Moniuszki 4
Cieszyn

Odwiedziłam Panią dr po dwóch latach i co się okazało?! ze mam zęba do leczenia którego Pani dr plombowała mi dwa lata temu. Umówiłam się więc na wizytę (oczywiście prywatną) za dwa tyg. Sytuacja jednak wydała mi się podejrzana, więc po powrocie do domu oceniłam stan uzębienia w małym lusterku które mieści się w jamie ustnej i nie potrafiłam odnaleźć rzekomo zepsutego zęba. Ząbki są białe i zdrowe. O co więc tutaj chodzi?

Żwirki i Wigury 2
Cieszyn

8 lat temu wyrywala zeby mojej żonie i teraz okazało sie ze zostawiła 7 korzeni od zębów .Zęby usuwała w narkozie i nie rozumiem jak mozna było to tak zrobić.nie wiem co dalej

ul. Górna 29

ulica Puńcowska 75