Lekarze Chirurg stomatolog Goleniów

- 32
Po wielu latach znalazłem dobrego fachowca, kobietę. Od kilku lat moja rodzina korzysta z uslug tego stomatologa. Gabinet zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Adam
Witam... w dniu 15.01.2014r korzystałem z usług Pani Alicji i jestem bardzo zadowolony a wręcz zaskoczony profesjonalizmem wykonanego zabiegu (usunąłem trzy zęby i jeden korzeń na jednej wizycie) bez najmniejszego problemu i co najważniejsze dla mnie bez prawie żadnego bólu co właśnie świadczy o dużych umiejętnościach Pani Alicji oraz o stosowaniu profesjonalnych i nowoczesnych materiałów użytych przy zabiegu.. Polecam bardzo usługi Pani lek. dent.Alicja Gałan-Koleśnik ...
Opinia dodana przez: Ryszard
Byłem u p. Doktora na drobnym zabiegu. Nic poważnego. Byłem umówiony na konkretną godzinę i choć Doktor spóźnił się nieco, to zapewne wynikało to z przyczyn niezależnych od niego. Pamiętał jednak, jak się nazywam i z czym przyszedłem (wcześniej umówiliśmy się na zabieg). W czasie trwania zabiegu mogłem z nim swobodnie porozmawiać nt. moich innych przypadłości. Po zabiegu zostałem poinstruowany odnośnie dalszego postępowania. Zapamiętałem go również z okresu sprzed dwudziestu ...

dr n. med. Robert Krystowski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Wspaniały chirurg i ortopeda , duże doświadczenie i profesjonalizm. Operował z powodzeniem mężowi dwie nogi za co serdecznie dziękuję. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Mariola Kozikowska
Bardzo profesjonalna Pani doktor z dużym doświadczenie i wiedzą. Chodzimy z całą rodziną od kilkunastu lat. Tworzy miłą atmosfere i dba o komfort pacjenta. Leczenie zębów nigy nie było tak przyjemne!
Opinia dodana przez: Agnieszka
Najlepszy gabinet stomatologiczny!!! ( Goleniów ) Podejście do pacjenta rewelacyjne, jak nigdy zero stresu ;) Lekarze przesympatyczni ( polecam Panią Ewę i Pana Piotra ).
Super lekarz.kompetentny człowiek na swoim miejscu.Polecam innym
Pani doktor jest osobą kulturalną, kompetentną, dociekliwą. Podejmuje nawet te najtrudniejsze wyzwania. Udziela trafnych rad, poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Ela
ta pani ortodątka nie nosi rękawiczek i nie myje rąk nie dba o czystość pacjęta a wizya wygląda tak: 1.siedzi i pisze z 15 min i dopiero się zajmie pacjętem 2.przyjdzie kaze załozyć aparat i zowołać rodzica i ustalają naśtępnom wizyte i koniec
Witam Państwa wizyta u owego niby lekarza była bardzo irytująca. Po wypadku w Danii (prawie obcięty palec) chciałem dalsze leczeni odbyć w Polsce z powodu że poziom medycyny jest u nas dużo wyższy. Jedynym błędem z mojej strony było to ze nie miałem przy sobie papierka z duńskiego szpitala, w jaki sposób zostałem tam zaopatrzony gdzie było tylko napisane, że został założony mi opatrunek i zalecony antybiotyk bez żadnych szczegółów. ...
Opinia dodana przez: TOMASZ
Brak profesjonalizmu. Po koszmarnym usunięciu zęba konieczne kolejne wizyty u specjalistów. Złamane ścianki zęba sąsiadującego. Absolutnie nie polecam nikomu wizyty u takiego stomatologa.
Niemiły, niekompetentny, olewa pacjentów, nie odpowiada na pytania. Zero profesjonalizmu i empatii. Nie wiem jakim cudem ten lekarz jeszcze wykonuje swoją funkcje lekarza chirurga. Dziękuje Panią z izby przyjec za cierpliwość i zrozumienie.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marek Szymczak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

LEKARZ, KTÓRY NIE POWINIEN WYKONYWAĆ TEGO ZAWODU !!! w STOSUNKU DO PACJENTA CHAMSKI, WRĘCZ ORDYNARNY !! nIE POLECAM NIKOMU TEGO KONOWAŁA !!!