Lekarze Chirurg stomatolog Grudziądz

dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

lekarz Jan Zagierski

Chirurg dziecięcy

Regionalny Szpital Specjalistyczny
86-300 Grudziądz

Wspaniały lekarz ma podejście do dzieci .Jak byłam dzieckiem operował mnie na wyrostek robaczkowy ,teraz mojego syna operował także na wyrostek robaczkowy
Opinia dodana przez: Beata
Usuwałam ósemkę,szybko ,bezbolesnie.Pan doktor wszystko wytłumaczy i do tego jest uprzejmy.Szczerze polecam,lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: mirela

lek. dent. Mirosław Niedzin

86-300 Grudziądz

Super podejście do pacjenta. Zabieg wykonany na 5+ . Piękne korony, miły personel, czysto, bezproblemowa recepcja i mediraty
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Iwona Sławińska-Niedzin

86-300 Grudziądz

Bardzo fajna Pani Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się zrobić dobrze i bezboleśnie a u dentysty to bardzo ważnie .

lek. dent. Iwona Dziubek

ul. Ignacego Paderewskiego 139C
86-300 Grudziądz

Usługa i stomatolog godny polecenia. Lekarz skupia się na problemie. Nie ma niepotrzebnych rozmów, które na fotelu dentystycznym są mało sympatyczne. Umówienie się na termin nie stanowi problemu. Ewentualne zgłoszenia są skrupulatnie sprawdzane. Bez naciągania na dodatkowe koszty.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Aleksander Łukasiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Okomed
ul. Mickiewicz 47
Grudziądz

Wspanialy lekarz na wlasciwym miejscu. Super podejscie do pacjenta. Polecam w 100% Jeszcze raz bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Kubik-Wiśniewska

ulica Chełmińska 112/2
86-300 Grudziądz

Polecam panią doktor. Wszystko zrobione bardzo dobrze i w milej atmosferze. Dzięki pani doktor nie boje się już wizyt w gabinecie stomatologicznym.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Bartłomiej Olesiński

Chełmińska 1 lok. 26
86-300 Grudziądz

Bardzo sympatyczny oraz doświadczony już od wielu lat stomatolog, serdecznie polecam. Jeśli potrzeba, bo robi się coś złego w buzi, to zgłaszam się tylko do niego.
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Monika Kaczmarek

86-300 Grudziądz

Pani doktor świetnie zajmuje się małymi pacjentami, mój syn chodzi do niej z uśmiechem na twarzy :-) zero bólu zero stresu a synek miał i borowanie i wyrywanie:-)
Opinia dodana przez: Piotrek

dr Jerzy Maszewski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet Stom. Jerzy Maszewski
Włodka 5/1
86-300 Grudziądz

Profesjonalista. Bardzo miłe podejście . Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie . Bardzo polecam dla tych którzy boją się dentysty.

Ireneusz Pająk

prywatna praktyka
Grudziądz

zdecydowanie polecam, leczę u Pana doktora ząbki i jestem bardzo zadowolony

lekarz Rafał Mańka

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

86-300 Grudziądz

Bardzo zaangażowany i kompetentny lekarz. Zaskakująca kompleksowość podejścia do problemu a przy tym sympatyczny i kontaktowy, co nie często mi się zdarza przy kontaktach z medycyną w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Monika

Kazimierz Piszczatowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek lekarz z powołania ma podejście do pocjętów i niewywyższasie serdecznie polecam można mu bez ograniczenia zaufać i powierzyć swoje zdrowie odkądjeżdze po lekarzch niespotkałam tam fantastycznego człowieka jak on mam 23 lata i lecze sieę od urodzenia w kraju i za granica jest on jednym z niewielu lekarzy którzy się interesuja pacjętem a nie jego portfelem!!! MARTA:)

lek. dent. Stom Krause

kulerskiego,nowy rządz
86-300 Grudziądz

polecam swietna kobieta przyklada sie do swojej pracy cena 80zl za leczenia znieczulenie 20 zl

lekarz Wojciech Wolff

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

86-300 Grudziądz

Lekarz kompetentny i konkretny. Mówi krótko i na temat. Nie prowadzi długich pogadanek, wizyta nie jest przegadana, wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjentek. W razie podejrzenia nieprawidłowości po badaniu kieruje na USG lub mammografię. Polecam.
Opinia dodana przez: Stonoga

Małgorzata Lang

Gabinet Stomatologiczny - Małgorzata Lang
86-300 Grudziądz

Kompetentna,uśmiechnięta, polecamy dla dzieci i dorosłych, tłumaczy cierpliwie, dokładnie leczy zęby

dr n. med. Maciej Thews

Chirurg naczyniowy

Grudziądz

Dzięki Panu Doktorowi do dzisiaj chodzę.A niedługo minie 19 lat od operacji którą przeprowadził w szpitalu klinicznym im.Jurasza Bydgoszczy a później przez kilkanaście lat swoich wizyt kontrolnych dbał o to,bym mógł nadal cieszyć się zdrowymi nogami.Wizyta w jego gabinecie i rozmowa z nim zawsze pozytywnie wpływała na na mnie i innych pacjentów.. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Adam

Chirurg stomatolog, Stomatolog

tel. kom.794-711-881
Waryńskiego 12
86-300 Grudziądz

Pan doktor to fachowiec na 5. jest bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy. ósmy ząb usunął mi szybko i bezboleśnie. naprawdę polecam