Lekarze Chirurg stomatolog Kędzierzyn-Koźle

{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Tomasz Podgórski

lekarz Tomasz Podgórski

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia duża wiedza i podejście do pacjenta az milo isc na wizytę oby więcej takich lekarzy

lekarz Zbigniew Mocek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Ginekologiczny
Piastowska 24 lok. 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz Prostym językiem wytłumaczy na czym polega problem .Wysłucha nie patrzy na zegarek Bada pacjenta dokładnie .Do tego miły zawsze usmiechnięty .Takich lekarzy więcej .
Opinia dodana przez: Erysia

lek. dent. Dariusz Olszański

Chirurg stomatolog

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

W końcu trafiłam na stomatologa z podejściem do pacjenta, do tego najlepszy chirurg, dokładnie tłumaczył co będzie robić.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mariusz Lipka

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Ignacego Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Swietny chirurg 😊Reszta moze sie od niego tylko uczyc.Polecam Z calego serca I Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital Zespolony
Franklina Delano Roosevelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

Jolanta Betlej

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Świetna dentystka. Chodziłam do niej 15 lat temu, bo od zawsze miałm tzw."słabe zęby", ale od kiedy się mną zajęła chodzę tylko co 2-3 lata na kontrolę, bo pląby są do dziś. Usługi świadczone na bardzom wysokim poziomie.

dr n. med. Rafał Ulczok

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Viamed
Łukaszewicza 23
Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały człowiek i lekarz. Dziękuję za profesjonalizm, wsparcie, pomoc, i zaangażowanie w ciężkiej chorobie męża.
Opinia dodana przez: Genowefa

Zuzanna Habelak

Protetyk, Stomatolog

Kędzierzyn-Koźle

Lekarz Zuzanna Habelak protetyk stomatolog jest dobrym lekarzem protetykiistomatologi z czego zasluguje na miano wyroznienia jako dobry lekarz.

lek. dent. Wiktor Bukowiński

Prywatny Gabinet Lekarski
11 Listopada 1 d m. 8
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy chirurg stomatolog jakiego miałam przyjemność odwiedzić. Sympatyczny, a do tego dokładny. Polecam z całego serca.

lekarz Marek Rak

Klinika Nova
Kłosowa 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Wysokiej klasy specjalista. Spokojnie i przystępnie tłumaczy sposób leczenia. Bardzo uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Marek Łobodziński

ulica Matejki 8/1
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Szczerze polecam pana Łobodzińskiego..Byłam mile zaskoczona,uprzejmością,odpowiednim podejściem do pacjenta,kompleksowym tłumaczeniem niejasnych dla mnie kwestii,wyrozumiałością.oraz służacy fachową radą dla niezdecydowanych pacjentów.
Opinia dodana przez: Regina

lek. dent. Alicja Jędrzejas

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

polecam PANIĄ doktor ma podejście do klienta i do dzieci wreszcie moje dziecko przestało bać się chodzić do dentysty wchodzi i wychodzi uśmiechnięty polecam bardzo PANIĄ ALICJE
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Barbara Miłkowska-Bura

laserderm
Kazimierza Wielkiego 12
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Basia jest wyjątkowo miłym lekarzem, wzbudza zaufanie pacjenta, jest dokładna... jednym słowem polecam.

lekarz Grzegorz Kacprzak

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Roosevelta 2
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Mariusz Sadowski

Chirurg ogólny, Urolog

Helimed Diagnostic Imaging Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa NZOZ HELIMED Centrum Urologii
ulica Cicha 5
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lek. dent. Agnieszka Karoń

NZOZ "PIAST - MED" Sp. z o.o.
Leszka Białego 5/1
47-232 Kędzierzyn-Koźle

Pani Doktor jest genialna! Dziś byłam u niej z moim 5-latkiem, który zwijał się z bólu zęba. Weszłam z marszu, nie umówiona. Pani Doktor przyjęła bez problemu. Mimo krzyków i próby ucieczki mojego dziecka, bardzo cierpliwe, miło i cieplutko do niego podeszła. Cała wizyta przebiegła dość szybko :) Wracamy za 2 tygodnie na kolejną wizytę :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Zbigniew Szczepanowski

LASER-MED
Korfantego 21
Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za odważne,przemyslane i nowoczesne podejście do sposobu leczenia mojego męża. Jednocześnie jako człowiek otrzymałam od dokora czas na rozmowę w bardzo trudnej sytuacji.Polecam każdemu tak zaangażowanego,pełnego empatii i zrozumienia lekarza wobec pacjenta i jego rodziny.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Mirosław Michalak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" L.Osiński,B.Pyzik-Osińska spółka jawna
Romualda Traugutta 4
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry lekarz trafnie stawia diagnozy :) Nigdy nie zawiodl ani w swojej specjalistyce ani jako lekarz pierwszego kontaktu za czasow dyzurow.

lek. dent. Grażyna Jędrzejas

Prywatny gabinet stomatologiczny
Bohaterów Westerplatte 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Leczę się od lat u pani doktor oraz cała moja rodzina.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Duże doświadczenie,miła obsługa,roczna gwarancja na wypelnienia.

Grzegorz Cybulski

STOMATOLOGIA CYBULSCY
pl. Gwardii Ludowej 6
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Świetny lekarz! Szybka i trafna diagnoza, fachowa i profesjonalna pomoc, genialne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ania