Lekarze Chirurg stomatolog Kraśnik

lek. med. Witold Zwolski

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Polecam badania USG. Można zapisać się telefonicznie. Telefon: 817234210 Wykonywane są badania USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, moszny, prostaty
Opinia dodana przez: Aur

lek. dent. Daniel Domański

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej LASER-DENT
ul. Rumiankowa 6/10A
23-200 Kraśnik

Bardzo mila, przyjazna atmosfera, lekarz sam w sobie sympatyczny i z poczuciem humoru co dobrze wplywa na relacje z pacjentem. Mialam usuwaną osemke, strasznie sie balam a nie bylo czego bo nawet nie poczulam.

lekarz Wojciech Prażmo

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Racławicka 6/7
23-200 Kraśnik

Jestem młodą dziewczyną, która w ubiegłym roku rozpoczęła leczenie u Doktora Pażmo. Przy pierwszej wizycie byłam mocno zdenerwowana, jednak on mnie uspokoił, skierował na wszystkie potrzebne badania i rozpoczęliśmy leczenie. Po pół roku przeszłam operację usunięcia guzka piersi prawej (szybki zabieg, mało inwazyjny). Przed jak i po operacji byłam stale kontrolowana przez niego i personel. Serdecznie polecam Doktora Prażmo! Jest to lekarz oddany swojej pracy, bardzo dokładny, widać,że kocha swoją ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Marek Urban

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o.- Kraśnik filia nr 5
ul. Gabriela Narutowicza 1/10
23-200 Kraśnik

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Janusz Borowicz

Narutowicza 40 lok. 5
23-200 Kraśnik

Świetny specjalista, podchodzi indywidualnie do pacjenta. Szybko, sprawnie (i dobrze!) prowadzi leczenie. Polecam Go jako naprawdę dobrego stomatologa.
Bez względu czy wizyta prywatna czy nie doktor jest skupiony na pacjencie, w najbardziej dramatycznych i stresujących sytuacjach spokojny, rzeczowy, uprzejmy, kulturalny, nigdy nie odmawia pomocy. Jego wiedza idzie w parze z praktyką, najwspanialszy chirurgiczny duet z dr Agnieszką Pęcak, oboje godni zaufania. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.
Jestem bardzo strachliwa jeśli chodzi o dentystów. Jak powiedziałam że bardzo się boje to delikatnie do mnie podeszła i zaskoczyła mnie opanowaniem i cierpliwością. Wszystko mi wytłumaczyła i dużo mniej się bałam. A i co ważne, pani chociaż przyjęła mnie prywatnie to usunęła mi kamień z ząbków na NFZ także nie musiałam za to płacić. POLECAM z czystym sumieniem, również tym którzy gabinet stomatologiczny omijają szerokim łukiem ze względu na ...

lek. dent. Piotr Motyka

ul. Chopina 4/1
23-200 Kraśnik

Godny polecenia stomatolog,w moim trudniejszym przypadku przyjął bez zapisu, bez robienia łaski, fachowe podejście, tłumaczenie co się dzieje z zębem, co robić po zabiegu itp. Nie mam słów aby wyrazić tu jak życzliwym, miłym jest człowiekiem, z uśmiechem na twarzy, dodam że była to moja pierwsza wizyta u Pana Piotra Motyki w Krasniku.Nie spotkałam nigdy czy to lekarza czy stomatologa z takim podejściem do ludzi. Za samą kulturę i życzliwość ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Feliks Maciejewski

Piaskowa 61 (Radian)
Kraśnik

Super. Wizyta przebiegła przyjemnie, Pan doktor usiadł na przeciwko i wysłuchał dokładnie jaki jest problem,wszystko kompleksowo wyjaśnił. Polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Witold Zawół

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kraśniku
ulica Chopina 13
23-200 Kraśnik

Wg mnie bardzo dobry lekarz. Miły i znający się na tym co robi. Chodziłam do niego z ogromną przyjemnością, a nie tak jak do innych lekarzy... ;) Polecam bardzo.

Barbara Bratko

Dekutowskiego 5/13
23-210 Kraśnik

W ŻADNYM WYPADKU NIE POLECAM !!! WIELKA PANI DOKTOR ZERO SZACUNKU DO PACJENTA TRAKTUJE Z GÓRY NIE ZALEŻY JEJ NA PACJENCIE AROGANCKA DROŻY SIĘ JAK W PAŁACU KRÓLEWSKIM ŁASKĘ ROBI, ZE KTOŚ DO NIEJ PRZYSZEDŁ ROBOTĘ ODWALA W 5 MINUT I WOŁA SOBIE BÓG WIE JAKIE PIENIĄDZE BRAK MOŻLIWOŚCI GRZECZNOŚCIOWEJ ROZMOWY O PRZEBIEGU LECZENIA BO PANI DOKTOR JEST NAJMĄDRZEJSZA I OPRYSKLIWA
Opinia dodana przez: anonim

Janusz Stefanek

Kraśnik

Dla mnie jest to lekarz który ma bardzo duża wiedzę medyczną jednak jego osobowość i podejście do pacjenta jest dla mnie szokujące jest to osoba bardzo niemiła odnosząca się z wielka wyższością i arogancją ciężko uzyskać informacje o chorobie i jej leczeniu osobiście nie polecam
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Paweł Buczkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii Uzależnień
Kościuszki 26
23-200 Kraśnik

Polecam jak najbardziej mega podejscie do pacjenta jak to sie mowi rachu ciachu i po strachu 😉😀 jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Teresa Munir

Stomatolog, Ortodonta

aleja Niepodlegości 48/10
23-210 Kraśnik

Po roku nieskutecznego leczenia u dr Munir - zdecydowałem się na kontynuacje leczenia u innego ortodonty. Stan zębów uległ pogorszeniu, a siekacze znaczącemu starciu. ODRADZAM! Wiele osób na facebooku informuje o usuwaniu komentarzy.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Małgorzata Wójcikowska